Mutina i nowa kolekcja zjawiskowych płytek Chymia | IH - Internity Home

Mutina i nowa kolekcja zjawiskowych płytek Chymia

Specjalny projekt dla Mutiny z Laboratorio Avallone  

Kolekcja płytek Mutina Chymia ™ powstała przy współpracy z artystą Gennaro Avallone, ukazuje niezwykły związek czerni i bieli. Projekt kolekcji oscyluje między projektowaniem graficznym a ekspresyjnymi gestami tworzenia rysunków.

Symbole i tekstury łączą się, aby stworzyć wzory światła i cienia na powierzchni. Kolekcja płytek wykonana z gresu porcelanowego szkliwionego składa się z 22 elementów w jednym rozmiarze 300 x 300 mm. Kolekcja składa się z 11 tekstur, które można łączyć i umieszczać losowo, tworząc kreatywne wzory na ścianach. Chymia szanuje środowisko i nie zawiera L.Z.O (lotnych związków chemicznych)

Toksyczne L.Z.O substancje obecne w naszych domach i większości innych budynków. W najlepszym razie LZO powodują tylko podrażnienia skóry, oczu i nosa, bóle i zawroty głowy lub nudności. Mimo tego są one powszechne w wielu produktach, których używamy.

Kolekcja Chymia oferuje czarno-białe ozdobne wzory. Czerń i biel nierozerwalny symbol tej kolekcji, tworzy sztukę użytkową, czerpiąc jednocześnie inspiracje ze sztuki malarstwa i rzeźby.

Płytki Mutina Chymia
Płytki Mutina Chymia
Płytki Mutina Chymia
Płytki Mutina Chymia

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków