Dział dekoracji i wyposażenia wnętrz w Internity Home
wzorcownia Internity Home
Wzorcownia Internity Home w Warszawie

Dział dekoracji i wyposażenia wnętrz w Internity Home

Ogromna powierzchnia ekspozycyjna, holistyczny dobór materiałów oraz możliwość zorganizowania kompleksowej dostawy mebli ruchomych i montażu dekoracji okiennych. Dzięki synchronizacji pracy specjalistów tworzących w showroomach Internity Home działy zajmujące się aranżacją ścian i podłóg, dekoracją okien oraz wyposażeniem meblowym, podczas umówionego spotkania opracujemy stylistycznie cały projekt, dobierając elementy wyposażenia, kolorystykę, motywy przewodnie oraz detale. 

 

Atelier Internity Home przy ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie
Atelier Internity Home przy ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie

 

Redakcja: Co zyskuje klient, decydując się na wyposażenie wnętrza w IH? 

Doradca Klienta w showroomie Internity Home: Poza dostępnością najwyższej jakości produktów, klient IH otrzymuje profesjonalną pomoc w doborze poszczególnych elementów wyposażenia w kontekście całego projektu. Opracowując z klientem koncept wnętrza i przygotowując spersonalizowaną ofertę, zwracamy uwagę na detale i kolorystykę uwzględnioną we wszystkich pomieszczeniach. Urządzanie wnętrza w IH to także duża oszczędność czasu. Angażując wszystkie działy, na jednym spotkaniu opracowujemy stylistycznie cały projekt. Pomocna jest oczywiście duża powierzchnia ekspozycyjna, gdzie są zaprezentowane produkty flagowych marek dostępnych w IH. 

Warto wspomnieć także o możliwości zorganizowania przez Internity Home  kompleksowej dostawy mebli ruchomych i montażu dekoracji okiennych, które w spektakularny sposób zmieniają wnętrze. 

 

Zaufaj nam, jesteśmy specjalistami w wyposażeniu wnętrz
W showroomach z Grupy Internity Home kompleksowo urządzisz wnętrze
W showroomach z Grupy Internity Home kompleksowo urządzisz wnętrze

 

 

Nasi specjaliści to ludzie pracujący z powołania, którzy dobierając poszczególne elementy wyposażenia, patrzą na projekt szerzej, nie tylko przez pryzmat oferowanego pojedynczego produktu. Zapewniona współpraca między działami, gwarantuje klientom idealne dopasowanie odcieni, kolorystyki czy tekstury, na przykład deski podłogowej do stołu jadalnianego czy koloru i rodzaju tapicerki kanapy do motywów przewodnich tapety.

Doradca Klienta w showroomie z Grupy Internity Home

 

 

 

Red.: Co to jest moodboard? 

D.K.: Moodboard to tablica inspiracji z produktami, detalami, zdjęciami, kolorami oraz motywami przewodnimi projektu wnętrza. Od lat pracujemy na moodboardach, bo dzięki nim możemy sprawdzić czy dane kolory, struktury i materiały do siebie pasują oraz tym samym łatwiej sobie wyobrazić skończone wnętrze.

Warto przy tym dodać, że w ramach Atelier Internity Home powstała profesjonalna wzorcownia. Dzięki imponującej bibliotece materiałowej, specjalnie przygotowanym stanowiskom i regulowanemu oświetleniu, jest to doskonałe miejsce do tworzenia moodboardów.

 

Dowiedz się więcej: << Moodboard jako narzędzie komunikacji wizualnej z klientem >>

 

 

Red.: Jakie produkty i marki znajdują się w ofercie działu miękkiego IH?

D.K.: W obrębie asortymentu działu znajduje się zróżnicowana oferta zarówno od światowych, kultowych marek jak i mniejszych, regionalnych manufaktur. Jesteśmy w stanie zaproponować produkty do wykończenia podłogi (deska podłogowa, winyl, dywany, wykładziny), ścian (tapety, tapety wielkoformatowe, sztukateria), okien (firany, zasłony, rolety, żaluzje, systemy karniszy) oraz mebli (meble wypoczynkowe, ogrodowe, łóżka, stoły, krzesła, szafy, komody).

 

 

Dział dekoracji i wyposażenia wnętrz || Sprawdź adresy naszych showroomów:
Warszwa, Kraków, Łódź, Katowice >> 

 

 

 

KONTAKT DO SPECJALISTY

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Joanna Siarecka

  Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków