Naturalna elegancja - najwyższej jakości marmurowe płytki Marazzi | IH - Internity Home

Naturalna elegancja – najwyższej jakości marmurowe płytki Marazzi

Marmur to naturalna elegancja. Od pewnego czasu możemy zauważyć znaczący trend i wzrost zainteresowania płytkami marmurowymi. Dla większości z nas kojarzy on nam się z perfekcją, niewymuszonym luksusem i ponadczasowością. Wyjątkowy materiał, który ceniony od wieków jest obecnie inspiracją dla współczesnych architektów. I nic nie wskazuje na to, żeby miało się to szybko zmienić.

Płytki marmurowe to fenomen dzisiejszego wzornictwa wnętrzarskiego, zachwycają niepowtarzalnością i nieregularnym rysunkiem, a to daje nam poczucie wyjątkowości i unikatowego dizajnu. Ostatnio wykorzystujemy marmur nie tylko na ścianach, czy podłodze. Najnowsze trendy pokazują że bardzo chętnie tworzymy z niego blaty stołów, parapetów, schody, wyspy kuchenne, zlewy kuchenne, czy umywalki. Jego wszechstronność zaskakuje. Charakterystyczny wzór marmuru, to znakomity sposób na uszlachetnienie wnętrza i dodania mu prestiżu. 

Dziś spojrzymy na atrakcyjną ofertę włoskiego producenta cenionego na całym świecie Marazzi. 

Grande Marble Look

W tej kolekcji producent oferuje nam 13 różnych najwyższej jakości marmurowych płyt wielkoformatowych. W błyszczącej oraz matowej powierzchni w formatach nawet 160×320 cm, grubości 6 mm i 162×324 cm o grubości 12 mm. 

Allmarble

Kolekcja Marazzi, która przywraca ponadczasowy urok najcenniejszych marmurów, została wzbogacona o: Capraia, Calacatta Extra, Imperiale, Pulpis i Elegant Black. Płytki dostępne w czterech formatach od 72 x 145 do 30 x 60 cm, o powierzchni matowej i błyszczącej. Kolekcja posiada szesnaście różnych wariantów, od najbardziej klasycznych białych i czarnych marmurów po rozwiązania o szczególnie wyrafinowanym smaku.

 

Marbleplay

Bardzo ciekawa kolekcja łącząca efekt marmuru i naturalnego kamienia. Do wyboru mamy osiem różnych marmurów w formatach 60×120 i 60×60 cm w wykończeniu mat oraz 58×116 i 58×58 cm w wersji błyszczącej. Połyskujące powierzchnie okładzin jest wzbogacona została strukturami trójwymiarowymi i geometrycznymi rozwiązaniami. Wchodzą one w harmonijny kontrast z żyłkowaniem marmuru definiując w ten sposób nowy rodzaj nowoczesności.

Marbleplay

Elegance 

Projekt płytek, który łączy w sobie klasyczny minimalizm oraz nowoczesny styl. Miękkie, linearne wzory, mozaika o modułowych wzorach geometrycznych, dekory inspirowane brokatowymi i adamaszkowymi ornamentami, struktury 3D na płytkach. 

Magnifica

Kolekcja w formacie 60×180 cm i o grubości 6 mm, ale również dostępna jest mozaika 31 x 31. Magnifica emanuje ekspresją naturalnego materiału. Bogate i zdobne w detale powierzchnie, idealnie mogą służyć jako rozwiązanie do kompozycji o dekoracyjnym charakterze. Łączy klasyczne piękno i współczesny styl. 

Evolutionmarble

Marmur o bogatej, zdecydowanej, kontrastowej strukturze żyłkowania. Płyty z tej kolekcji odtwarzają dwa spośród kilku cennych marmurów: Calacatta i Nero Marquinia. Evolutionmarble jest produkowana w trzech dużych formatach. Uzupełniają ją listwy i listewki, które po ułożeniu dają wyszukany efekt kolorystyczny i geometryczny. Kolekcja gresu jest przeznaczona do pomieszczeń wewnętrznych, zarówno mieszkalnych, głównie do salonów, jak i do przestrzeni komercyjnych, takich jak sklepy, hotele, restauracje, czy muzea.

Triennale

To zaskakująca kolekcja tworząca układ płytek jak puzzle. Płytka ceramiczna o sinusoidalnym kształcie i błyszczącej powierzchni w różnych kolorach.

 

Szukacie ciekawych rozwiązań do swojego domu? Koniecznie skontaktujcie się z nami: 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków