Niebanalna kolekcja eleganckich tapet Arte Icons | IH - Internity Home

Niebanalna kolekcja eleganckich tapet Arte Icons

Icons kolekcja tapet Arte urzeka wszechstronnością użytych materiałów. Wykorzystane w tej serii zostały tkaniny boucle, skóra, metalowe akcenty oraz naturalny ratan. Tapety dają niezwykły wizualny efekt wnętrzom, nie pozostawiają widza obojętnym, na długo ich wzory zapadają w pamięci. Z drugiej strony są naturalne i harmonijnie, nie zdominują wnętrza. Tworzą znakomite uzupełnienie aranżacji.  Nie tylko ciepła mieszanka materiałów jest tu zaskakującym czynnikiem, ale zmienne padanie światła oraz gra matu i połysku. To również nadaje dodatkowy luksusowy wymiar wnętrzom. Niebanalna kolekcja eleganckich tapet Icons od belgijskiej marki Arte zachwyca swoim pięknem. Wzory eleganckich tapet odnajdą się zarówno w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach,

 

Curve

 

Okrągłe, miękkie kształty z nutą vintage, wkomponowane w subtelną siatkę, tak najlepiej opisać można serię Curve. Okleina wykonana jest z ciepłej tkaniny bouclé z efektem 3D.

Petrol

Tapeta Arte Curve | Salon Internity Home ul. Duchnicka 3

Shagreen

 

Kolekcja Shagreen stworzona została z skóry płaszczki, znanej jako skóra shagreen.  Ten wysokiej klasy projekt jest dostępny w wersji matowej lub błyszczącej.

 

Platinum

 

Ten  wzór ma efekt wyblakłego, starego złota.  Połączenie matowego i błyszczącego wykończenia przyciąga wzrok. 

 

 

 

 

 

Rattan

 

Ten ręcznie tkany materiał tworzy ponadczasowy, ciepły wygląd. Dzięki cieniowaniu naturalnych włókien otrzymujemy wyjątkową grę światła. Wyjątkowy efekt wizualny potęguje tło w kolorze srebrnym, kremowym lub czarnym.

Symbiosis

 

Eklektyczna mieszanka intrygujących, pełnych wdzięku wzorów. Rośliny, pióropusze i rattan tworzą zjawiskową kompozycję i pobudzają naszą wyobraźnię. Ten wzór jest dostępny z miękkimi metalowymi akcentem, jak również z wyraźnym połyskiem.

Latus

 

Imitacja jedwabiu, która doskonale współgra z innymi materiałami. Tapeta charakteryzuje się nieregularnościami naturalnego jedwabiu, czasem z grubszą lub bardziej szorstką nicią oraz pełnymi, intensywnymi kolorami prawdziwego jedwabiu.

 

Waffle Weave

 

Zastosowana technika przy produkcji tej tapety polega na splataniu ze sobą pasków papieru. Tworzy to znakomity efekt pofałdowania, który przypomina lnianą tkaninę waflową.

 

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków