Niebieskie akcenty w nowoczesnym przytulnym wnętrzu dla rodziny | Projekt: BALICKA DESIGN | IH - Internity Home

Niebieskie akcenty w nowoczesnym przytulnym wnętrzu dla rodziny | Projekt: BALICKA DESIGN

Nowoczesne mieszkanie dla 5 osobowej rodziny

W 180 metrowym mieszkaniu dla 5 osobowej rodziny powstał niezwykle przytulny o pięknym i eleganckim wzornictwie azyl. Pomimo nowoczesnych elementów we wnętrzu panuje rodzinna atmosfera. Mieszkanie jest do zakochania. Architektka z pracowni Balicka Design postawiła na materiały najwyższej jakości otulone ciekawą kolorystyką. Mocnym akcentem jest tu kontrast błękitu z naturalnym ciemnym drewnem.

 

Duża ilość drewna zapewnia ciepłą atmosferę wnętrza, a zarazem jest nowoczesne. Na końcu korytarza w przedpokoju zaprojektowano duże lustro, które dodaję głębi i przestronności przestrzeni apartamentu.

W sypialni znajduję się już klasyczna tapeta Cole & Son, która ciekawie współgra ze sztukaterią. W tym wnętrzu również odnajdziemy motywy naturalnego drewna zestawionego z kolorem niebieskim. Jest to kontynuacja całości mieszkania. Dzięki takim zabiegom całe wnętrze jest spójne stylistycznie przez co odbiór jest niezwykle spokojny.

 

W łazience odnajdziemy kontynuację spójności łagodnego wnętrza. W tym pomieszczeniu również nie mogło zabraknąć elementów drewnianych. Na ścianie przy umywalkach znajdują się przepiękne płytki z kolekcji 41zero42 seria Biscuit. Armatura łazienkowa oraz ceramika pochodzą z kolekcji Hushlab dostępnej w Internity Home i Prodesigne. 

Bardzo ciekawym zabiegiem i bardzo rzadko spotykanym jest wybór baterii w dwóch kolorach. W strefie prysznicowej mamy zainstalowaną baterię prysznicową Hushlab Siena White a w strefie umywalkowej czarną Siena Black. Wygląda to niezwykle dizajnersko i  bardzo nam się ten kierunek podoba.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków