Nowoczesne mieszkanie z miedzianą sofą | Projekt Małgorzata Caban Architektura Wnętrz | IH - Internity Home

Nowoczesne mieszkanie z miedzianą sofą | Projekt Małgorzata Caban Architektura Wnętrz

50 metrów maksymalnej funkcjonalności

Założeniem projektu było stworzenie jak największej możliwej  funkcjonalnej i wygodnej w użytkowaniu powierzchni. Architekt Małgorzata Caban postawiła na indywidualne rozwiązania. Na specjalne zamówienie zostały zrealizowane wszystkie meble, aby każdy centymetr mieszkania był dobrze wykorzystany. Nie znajdziemy w tym apartamencie dużo mebli wolnostojących, a chodzi głównie o zachowanie jak największej przestrzeni. 

Trochę futurystyczna, oryginalna kuchnia w kolorze jasno niebieskim z zaokrągloną wyspą tworzy przyjemy obraz łagodnego wnętrza. Dzięki dużej wyspie podczas przygotowywania posiłków możemy spędzać czas z rodziną, która przebywa w salonie lub w jadalni. 

Ciekawym rozwiązaniem jest tu również podłoga winylowa, która położona jest specjalnie pod kątem 45 stopni, aby nawiązywać i tworzyć spójną całość ze skośną ścianą. Podłoga przełamuje również kierunki poziome, pionowe i zaokrąglenia, na których oparty jest cały projekt. 

PODŁOGA WINYLOWA – W CZYM TKWI JEJ FENOMEN?

W salonie znajduję się królowa wnętrza, welurowa sofa w szlachetnym kolorze miedzi. Poczucie przytulności dodają wszelkiego rodzaju dodatki o różnych strukturach oraz kolory jak ciepłe brązy, beże czy szarości. 

Łazienka minimalistyczny i elegancka. Marmurowe białe płytki z mocnym żyłkowaniem to trend wnętrzarski 2020 roku. Czarna minimalistyczna, nowoczesna armatura przełamuję styl klasyczny wnętrza. 

Wnętrze powstało przy współpracy z salonem Prodesigne w Krakowie, gdzie kompleksowo urządzisz dom. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków