Nowoczesne wnętrze: przytulne mieszkanie w bieli i drewnie | Proj: ŻukowskaHome | IH - Internity Home

Nowoczesne wnętrze: przytulne mieszkanie w bieli i drewnie | Proj: ŻukowskaHome

Nowoczesna elegancja

Wnętrza mieszkania zaprojektowane przez architektkę z pracowni Żukowska Home to klasyka nowoczesnego stylu. Biel, drewno i delikatne nuty zieleni. Kompozycje kolorystyczne konsekwentnie utrzymano we wszystkich pomieszczeniach projektowanego mieszkania. Zieleń zestawiono z ocieplającymi przestrzeń bielą oraz naturalnym drewnem. Wnętrza stanowią zgraną całość o współczesnym wyrazie, a charakter mieszkania podkreślają dodatkowo elementy wyposażenia o ciekawej formie.

 

Nowoczesne wnętrze: przytulne mieszkanie w bieli i drewnie | Proj: ŻukowskaHome
Nowoczesne wnętrze: przytulne mieszkanie w bieli i drewnie | Proj: ŻukowskaHome

Naturalne piękno drewna to kluczowy element aranżacji wnętrza. Kuchnia otwarta na jadalnię oraz salon. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest duże lustro na ścianie umiejscowione z tyłu za narożnikiem. Dzięki temu wnętrze nabiera głębi i przestrzeni, a wygodny zielony welurowy narożnik zachęca do odpoczynki i relaksu.

Oświetlenie nad stołem to już ikona designu IC LIGHTS SUSPENSION 2 od producenta Flos. Natomiast oświetlenie punktowe to producent Sternlight Surface. Światło w znakomity sposób podkreśla szlachetną biel oraz drewno we wnętrzu.

Łazienka jest konsekwentnie urządzona do reszty mieszkania. Biel jest uniwersalnym kolorem, który dobrze sprawdza się w szczególnie niewielkiej łazience. Optycznie powiększa przestrzeń, nadaje się do pomieszczeń o każdym metrażu. Biały kolor dobrze komponuje się z każdym kolorem, tworząc harmonijne kompozycje. W łazienkach biel kojarzy się z lekkością i czystością. Większość wyposażenia: umywalki, miski wc, wanny czy brodziki wybieramy właśnie w tym kolorze, więc białe ściany, czy podłogi będą idealnym uzupełnieniem projektów. Drewno w aranżacji wnętrz dodaje przytulnego charakteru, ociepla przestrzeń. Połączenie bieli i drewna stanowi neutralne tło dla pozostałego wyposażenia w łazience, tworząc spójną aranżację.

Piękne mieszkanie urządzone w klasycznym ponadczasowym wnętrzu. Pracownia Żukowska Home to pracownia z doświadczeniem zawsze słuchająca sugestii klientów. Głównym ich celem jest stworzenie wnętrz, które współgrają z inwestorem, właścicielem, lecz nie boją się odważnych i wymagających własnych pomysłów.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków