Nowoczesny Dom w Naturalnym Stylu | DESIGN: AVO ARCHITEKCI | IH - Internity Home

Nowoczesny Dom w Naturalnym Stylu | DESIGN: AVO ARCHITEKCI

W sercu malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, powstał nowoczesny dom zaprojektowany przez renomowaną pracownię AVO Architekci. Ten przestronny, rodzinny dom, stworzony z myślą o komforcie i harmonii z naturą, stanowi doskonały przykład połączenia współczesnej architektury z naturalnymi elementami.

Architektura i Układ Wnętrz

Główne założenie projektu to stworzenie przestrzeni, która będzie służyć rodzinie na co dzień, jednocześnie oferując miejsce do relaksu i odpoczynku. Dom charakteryzuje się otwartym układem wnętrz, dużymi przeszkleniami i prostymi, eleganckimi liniami. Naturalne materiały, takie jak drewno, kamień oraz miękkie tkaniny, nadają mu ciepła i przytulności.

Kuchnia i Jadalnia

Kuchnia i jadalnia to przestrzenie, w których elegancja spotyka się z funkcjonalnością. Minimalistyczne fronty szafek kontrastują z kamiennymi blatami, tworząc harmonijną kompozycję. Wyspa kuchenna, pełniąca rolę centralnego punktu, jest miejscem spotkań rodzinnych i wspólnego gotowania. Jadalnia, połączona z kuchnią, to przestrzeń, gdzie drewniany stół i wygodne krzesła zapraszają do wspólnych posiłków. Duże okno z widokiem sprawia, że każdy posiłek staje się wyjątkowym przeżyciem.

 

DESIGN: AVO ARCHITEKCI

Salon – Serce Domu

Salon, będący centralnym punktem domu, został zaprojektowany z myślą o wspólnym spędzaniu czasu. Duże okna, sięgające od podłogi do sufitu, wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, jednocześnie otwierając przestrzeń na otaczający ogród. Dominuje tutaj naturalna paleta barw: biele, beże, brązy i szarości, które wprowadzają spokój i równowagę.

Miękka, komfortowa sofa w odcieniach ziemi stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Drewniane elementy – od podłóg, przez meble, po detale wykończeniowe – dodają wnętrzu ciepła i naturalności.

DESIGN: AVO ARCHITEKCI
DESIGN: AVO ARCHITEKCI
DESIGN: AVO ARCHITEKCI

Łazienki w domu są eleganckie i funkcjonalne, utrzymane w tonacji naturalnych barw. Kamienne płytki, drewniane akcenty i nowoczesne, białe ceramiki tworzą przestrzeń idealną do relaksu. Dziecięca łazienka z wanną i przestronna łazienka z prysznicem zapewniają komfort i wygodę.

AVO ARCHITEKCI duet łączy miłość do architektury i pasja. Łączą pracę nad projektem budowlanym i wnętrzami. Uwielbiają różnorodność, kiedy jednego dnia mogą się posprzeczać z konstruktorem, a drugiego dnia dobierają tapetę idealną. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, a że pracują we dwie to pomysłów mają dwa razy więcej. Zapraszamy!

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków