Nowość! Kolorowe okapy Franke w nowoczesnych kuchniach | IH - Internity Home

Nowość! Kolorowe okapy Franke w nowoczesnych kuchniach

Pastelowe akcenty w kuchni

 

Do kuchni coraz śmielej zaglądają kolory. Zamiast intensywnych odcieni, które z czasem mogą się opatrzeć, lepiej sprawdzą się w niej pastele. Są subtelne, działają na nas kojąco a wnętrzu dodają uroku. Takie też są okapy z nowej linii Smart Deco Franke.

 

Okapy Smart Deco mają nieformalny styl, kolory zapożyczone ze świata mody i łagodne kształty inspirowane estetyką vintage. Delikatny błękit, rozbielona zieleń, pudrowy róż, subtelny miks koloru musztardowego i żółtego, delikatna szarość to odcienie, dzięki którym kuchnia nabierze nowego charakteru. Stanie się w domu zakątkiem optymizmu i radości. Ciepłą, przyjazną przystanią, w której wszystko jest na swoim miejscu, a jej dopełnieniem jest cieszący oko, pastelowy okap.

Pastele doskonale łączą się z królującymi w naszych kuchniach odcieniami bieli, szarości i brązów. Miękkie kolory okapów Smart Deco z pewnością pomagają przełamać nudę i wyprowadzić kuchnię z estetycznego banału. Szczególnie dobrze sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach młodych ludzi, gdzie kuchnia połączona jest z salonem. Ciekawe wzornictwo łączące odwołania do retro z nutą współczesnego designu, to nie jedyna zaleta nowości Franke.

Pastelowe okapy Franke
Pastelowe okapy Franke

Okapy Smart Deco mają trzy intuicyjne tryby pracy, co zapewnia im optymalną wydajność, przy jednoczesnym niskim poziomie hałasu (zaledwie 48 dB w trybie podstawowym). Diody LED dają jasne, jednorodne oświetlenie płyty grzewczej, co bardzo ułatwia gotowanie, nawet, gdy reszta pomieszczenia pozostaje słabo oświetlona. Całość sterowana jest wygodnym pokrętłem, które jest zawsze pod ręką. Innym ułatwieniem w użytkowaniu okapu jest możliwość mycia w zmywarce filtra aluminiowego.

Pastelowe okapy Franke
Pastelowe okapy Franke

Ładnie (deco) i funkcjonalnie (smart). To najlepiej definiuje kuchnię dynamicznych, nowoczesnych użytkowników. Czyli tych osób, którym nie jest obojętne, w jakim otoczeniu żyją i którzy przywiązują wagę do detali – zarówno tych praktycznych, jak estetycznych. Dla nich powstały okapy Smart Deco. www.franke.pl/ks

Franke Okapy Smart Deco Franke
Franke Okapy Smart Deco Franke
Franke Okapy Smart Deco Franke
Franke Okapy Smart Deco Franke
Franke Okapy Smart Deco Franke
Franke Okapy Smart Deco Franke

Okapy Smart Deco mają nieformalny styl, kolory zapożyczone ze świata mody i łagodne kształty inspirowane estetyką vintage. Delikatny błękit, rozbielona zieleń, pudrowy róż, subtelny miks koloru musztardowego i żółtego, delikatna szarość to odcienie, dzięki którym kuchnia nabierze nowego charakteru.

 

CHCESZ URZĄDZIĆ SWÓJ DOM? KONIECZNIE PRZYJDŹ DO NASZYCH SALONÓW WARSZAWA, KRAKÓW I ŁÓDŹ >> ZOBACZ ADRESY!

Zapytaj // naszego eksperta

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków