ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI | Proj: Studio.Rysik | IH - Internity Home

ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI | Proj: Studio.Rysik

 

Mieszkanie 70 metrowe zlokalizowane na Mokotowie, zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Studio.Rysik. Wnętrze potrzebowało już poprawek na etapie deweloperskim. Inwestorzy chcieli, aby mieszkanie uzyskało bardziej funkcjonalny i dopasowany do ich stylu życia układ. Projekt dla młodego małżeństwa powstawał na początku 2020 roku. Po kilku miesiącach i folderach inspiracji, powstała aranżacja niezwykle przytulnego stawiającego na produkty dobrej jakości. Wnętrze jest utrzymane w naturalnych barwach, bardzo ciepłe i harmonijne w odbiorze. Kuchnia z oliwkowymi szafkami, sprytnie została połączona z częścią jadalnianą i otwarto ją na relaksujący salon. Całemu wnętrzu blasku dodają elementy złota, retro bateria, reling nad blatem, lampa zwieszana nad wyspą oraz w salonie.

PROJEKT DOLINA MOKOTÓW - ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI
PROJEKT DOLINA MOKOTÓW – ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI

Salon urządzono w ciepłych, stonowanych barwach. Naturalne materiały, w tym drewno, podkreśla wydźwięk przytulnej aranżacji.

PROJEKT DOLINA MOKOTÓW – ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI

Sypialnia w jasnych naturalnych barwach, w której zastosowano na ścianie za łóżkiem charakterny akcent dekoracyjny. Kształt łuku przyjmują teraz nie tyle elementy konstrukcji budynku, ile lustra, ścianki działowe, czy zagłówki łóżek. Przez lata zapomniany, znów się odradza. Niezwykle subtelna dekoracja wnętrza, która nadaje wdzięku i lekkości pomieszczeniu.

PROJEKT DOLINA MOKOTÓW – ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI

Łazienka minimalistyczna, lecz z wyraźnymi wyrysowanymi strefami. W strefie WC na ścianie przepiękne płytki 41zero42 Pack, strefie wannowej zastosowano natomiast beżowe płytki.

PROJEKT DOLINA MOKOTÓW – ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI
PROJEKT DOLINA MOKOTÓW – ODWAŻNE KOLORY I SUBTELNE ŁUKI

Architektki wcieliły w projekt pomysł Inwestorów i tak powstało wnętrze, w którym w każdym pomieszczeniu dominuje inny kolor, a całość tworzy spójną i harmonijną przestrzeń.

Autorzy projektu: Gosia Kozieł, Mariola Kowalska 

Wizualizacje: Katarzyna Polkowska

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków