Oliwki i pomarańcze w mieszkaniu w Zielonej Górze | Design: 33dd Studio | IH - Internity Home

Oliwki i pomarańcze w mieszkaniu w Zielonej Górze | Design: 33dd Studio

 

 

Mieszkanie 56 metrowe urządzone w stylu nowoczesnego retro / midcentury modern, należy do młodej pary, która dużą część swojego życia spędza w podróży. Mając to szczęście, iż oboje pracują zdalnie, ich wnętrze musi spełniać wiele dodatkowych funkcji. Wnętrze składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, z sypialni, domowego biura oraz łazienki z prysznicem. Właścicielka jest wielbicielką naturalnych kolorów, jak i różnorodnych faktur. We wnętrzu czujemy dużo ciepła, które nadają tonacje beżu, zieleni, pudrowego różu oraz rudości. Za projekt wnętrza odpowiada pracownia z Zielonej Góry 33dd Studio, a głównym założeniem było zaprojektowanie mieszkania w pięknych naturalnych kolorach.

Kolorowe lastryko

Wykorzystanie przez architektki kolorowych płytek lastryko w kuchni tworzy interesujący i niepowtarzalny wygląd, dodając charakteru i wyrazistości. Wspaniale współgrają z rudo-pomarańczowymi szafkami oraz beżowymi ścianami. Płytki te pozwalają na kreatywną grę kolorami i wzorami. Kuchnia od salonu została oddzielona okrągłym stołem, przy którym swoje miejsce znalazły designerskie krzesła na metalowych nogach z ratanem i siedziskiem z zielonej tapicerki. Kolor zielony jest tu wiodącą barwą i harmonijnie spina cały projekt mieszkania.

Kuchnia |Design: 33dd Studio

Strefa dzienna

W całym mieszkaniu na podłodze znajdują się panele winylowe ułożone w jodłę. Zielony, miękki i komfortowy narożnik stanowi idealne miejsce do wypoczynku oraz do spędzania wspólnych chwil. Wygląd paneli winylowych dodają przytulności, tworzą one wrażenie naturalnego otoczenia, co jest tu szczególnie korzystne, gdyż Inwestorzy cenią sobie naturę i ciepło. Zielony narożnik dodatkowo podkreśla tę atmosferę i  harmonizuje z przyjemnym wyglądem podłogi. Nie brak we wnętrzu również organicznych kształtów. Nad narożnikiem znajduję się lekka zawieszana półka, w kolorze mebli kuchennych, a pod telewizorem drewniana, lemelkowa komoda. Architektki postawiły również na bardzo kolorowe elementy dekoracyjne, jak wzorzysty dywan, czy kolorowe graffiti,

Strefa dzienna Design: 33dd Studio

 

Design: 33dd Studio

Oaza relaksu

W sypialni również pojawia się kolor zielony oraz pomarańczowy. Ściana za łóżkiem tworzy ciekawy i kreatywny punkt, na którym zawisły grafiki oraz dwa miętowe retro kinkiety. Na  środku pokoju znajduję się duże i komfortowe, z welurową tapicerką łózko.

Design: 33dd Studio
Design: 33dd Studio

Relaksujący prysznic

Wybór zielonych płytek i lastryko w łazience z prysznicem tworzy oryginalny, świeży wystrój. Zielony kolor przypomina nam o naturze i spokoju, co jest szczególnie odpowiednie w łazience, w której chcemy się zrelaksować i odprężyć. Dokładnie przemyślany cały projekt i wybór materiałów, zapewnia zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny efekt.

Design: 33dd Studio

 

Projekt mieszkania IG: @33dd.studio

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Żukowska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków