Oryginaly design, duńska jakość - dywany Kvadrat | IH - Internity Home

Oryginaly design, duńska jakość – dywany Kvadrat

Kvadrat to duński producent tekstyliów, tapicerki, dywanów oraz zasłon. Jest liderem w dziedzinie projektowania i innowacji w branży tekstylnej od 1968 roku. Dążą do opracowania zrównoważonych produktów wysokiej jakości. Innowacje jakie producent wprowadza do swoich artykułów tekstylnych są rozpoznawalne na całym świecie. Wyjątkowe oryginalne wzory, kolory tworzą niepowtarzalny charakter marki Kvadrat. Wzornictwo, jakość wykonania sprawiają że są pożądane wśród miłośników dobrego designu, projektantów, architektów i często uwzględniane w aranżacjach wnętrz. Produkty dodają wartości przestrzeniom publicznym oraz prywatnym.

Marka współpracuje z najbardziej utalentowanymi projektantami, architektami i artystami na świecie: Patricią Urquiolą, Ronanem i Erwanem Bouroullec, Margrethe Odgaard, Alfredo Häberli, Doshi Levien, Giulio Ridolfo, Peterem Savillem, Pipilotti Rist, Thomasem Demandem i Olafurem Eliassonem. Promują oni wartości estetyczne, ekologiczne oraz innowacje technologiczne. 

Proces produkcyjny

Dywany tkane są w Anglii, Norwegii i Holandii. Dzięki tak rozplanowanej lokalizacji fabryk, firma ma pod ścisłą kontrolą emisję odpadami oraz wykorzystywanie zasobów na całym etapie produkcyjnym. 

Kluczowym filarem produkcyjnym od samego początku istnienia firmy był duży szacunek do środowiska naturalnego. Większość wyrobów może pochwalić się oznaczeniem ekologicznym UE, co oznacza że są najlepsze w swojej klasie. Charakteryzują się wybitnym kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Marka Kvadrat wzbogaciła ostatnio ofertę showroomów Internity Home – zapraszamy!

Dywan Kvadrat Semi

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków