Otulający design mebli Ditre Italia w kolekcji Clip | IH - Internity Home

Otulający design mebli Ditre Italia w kolekcji Clip

W Ditre Italia od ponad 40 lat uważają, że nasz styl powinien nas odzwierciedlać nie tylko w modzie, ale również w aranżacji naszych wnętrz. To wyjątkowa włoska marka, która tworzy niezwykle luksusowe, ekskluzywne meble o subtelnych detalach. W ich designu znajdziecie nie tylko funkcjonalność, ale również duszę i charakter. Umiejętnie łączą wyrafinowany smak, rzemieślnicze tradycje, dbałość o każdy detal. Stylowy design stworzony z wyjątkowych materiałów, o niesamowitych wzorach i kolorach. Swoim wyglądem czarują każdego klienta.

Kolekcja CLIP

Kolekcja mebli dla Ditre Italia Clip została zaprojektowana przez Nike Zupanc. Pracuje ona jako niezależny designer, stale zaangażowana w nowe projekty, które wyrastają z wyrazistych interpretacji współczesnej kultury, designu i dostępnych opcji technologicznych. Jej wybitne kolekcje i instalacje z limitowanych edycji są wystawiane na całym świecie w ramach wysokiej klasy współpracy, takiej jak z Rossaną Orlandi. Nika Zupanc również tworzy przedmioty pod własną marką Nika Zupanc.

Kolekcja Clip to przytulny, otulający komfort oparty na prostych, minimalistycznych kształtach. Miękkie linie Clip dodają artystycznego uroku każdej przestrzeni, zachowując jednocześnie jej czyste, wyważone i ponadczasowe cechy. Wspaniale komponuje się z pufą i stolikami kawowymi z tej samej kolekcji.

 

 

Potrzebujesz wsparcia przy urządzeniu swojego mieszkania? Koniecznie skontaktuj się z nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Barbara Kędzierska

  Specjalista // Meble
  ×

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków