Panele winylowe, które ułożysz w jodełkę | CHARME PARQUET X LUXURY VINYL | IH - Internity Home

Panele winylowe, które ułożysz w jodełkę | CHARME PARQUET X LUXURY VINYL

Podłoga to jeden z ważniejszych elementów w aranżacji każdego wnętrza. Wybierając materiał, nie należy skupiać się jedynie na zachowaniu estetyki, ale również na trwałości i tym, czy będzie łatwa w pielęgnacji.

Podłoga ułożona w jodełkę kojarzy nam się z ponadczasowym, klasycznym, historycznym wzornictwem. Taka podłoga znakomicie komponuje się z wnętrzami nawiązującymi do stylu vintage. Panele stanowią ciekawe tło dla mebli, miękkich tkanin czy innych dodatków.

Jodełka świetnie wygląda także w nowoczesnych aranżacjach ponieważ dodaje ponadczasowości. Możemy śmiało powiedzieć, że wzór w jodełkę świetnie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Teraz dostępny w atrakcyjnej cenie i nowoczesnym wydaniu, jakim są panele winylowe CHARME PARQUET X LUXURY VINYL.

Panele winylowe jak sprawdzają się we wnętrzach

Panele winylowe posiadają bardzo zróżnicowaną ofertę kolorystyczną. Są też ciekawą i tańszą wersją dla desek drewnianych, a tak samo dodają wnętrzu przytulności. Najczęściej stosuje się w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a nawet sprawdzą się w przedpokoju czy kuchni. Można śmiało powiedzieć, że są piękne jak drewno a trwałe jak płytki.

Poznając zalety paneli winylowych nie wyobrażamy sobie, aby na podłodze znalazł się inny materiał, a dotychczas jodełka była raczej zarezerwowana dla użytkowników podłóg drewnianych. Na szczęście producenci postanowili odpowiedzieć na potrzeby klientów i obecnie można kupić panele przystosowane do układania w jodełkę CHARME PARQUET X LUXURY VINYL.

 

Wzór jodełka jest jednym z najpopularniejszych, ale i najbardziej tradycyjnych wzorów podłóg. Kiedyś kojarzyła się z wnętrzami kamienic czy podmiejskich rezydencji, dziś wnosi elegancję i klasykę niemal do każdej aranżacji. W ostatnich latach podłoga w jodełkę zaliczyła wielki powrót, udowadniając, że modne elementy zawsze wracają, nawet jeśli chodzi o wnętrza! Dzięki zastosowanej technologii panele winylowe charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są także odporne na wpływ warunków atmosferycznych – nie rozkurczają się pod wpływem temperatury i nie ulegają degradacji pod wpływem wody.

 

Oto przed Wami najświeższe zdjęcia z realizacji w jeszcze nie urządzonym wnętrzu. Prawda, że panele wyglądają zjawiskowo a ich urokowi trudno się oprzeć? Zapraszamy do salonów Internity Home Warszawa, Kraków, Katowice i Łódź. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków