Kawalerka w industrialnym i rustykalnym nowoczesnym klimacie | Proj: PEKA STUDIO

Kawalerka w industrialnym klimacie

Ta niezwykle intrygująca kawelerka, znajduje się na na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni 40m2 zostało zaprojektowane niezwykle precyzyjnie z wykorzystaniem i zagospodarowaniem każdego centymetra w mieszkaniu.  To ciekawy i stylowy projekt kreatywnego biura projektowego Peka Studio Paulina Kasperkowicz.

Kuchnia, serce domu utrzymana w szarości z białym blatem, nad którym ułożono płytki w najmodniejszy wzór chevron. W tym projekcie widać jak dobrze współgrają ze sobą szarości i elementy miedzianego złota. 

Na niewielkim metrażu znalazło się również miejsce na okrągły stół oraz siedzisko pod oknem, na którym można spędzać relaksujące chwile z gorącą kawą i książką. 

Ciekawe, lekkie schody prowadzą do pokoju dziecięcego i sypialnii. Na części schodów zastosowano lustra w celu powiększenia optycznego mieszkania, to bardzo trafny zabieg. 

Szarości, cegła, elementy wystroju z charakterem: naturalne drewno, duże lampy, ciekawe półki nad sofą wszystko to tworzy niepowtarzalny i przytulny klimat. Aż chce się zamieszkać od razu. 

 

Łazienkę urządzisz w naszych showroomach: 

Jeśli chcecie urządzić swój dom, koniecznie przyjdźcie do naszych showroomów – kliknijcie i zobaczcie adresy >>

 

 

 

 

 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

×
×
×
×
×
×