Peonia style - różowa i stylowa łazienka | IH - Internity Home

Peonia style – różowa i stylowa łazienka

Różowa łazienka lecz absolutnie nietuzinkowa została zainspirowana pięknem kwiatów piwonii. Ich kwiaty po prostu zachwycają i oszałamiają zapachem. Są duże, najczęściej wspaniale wybarwione, pyszne, eleganckie. Peonia w czasie kwitnienia przemienia się ze skromnego zielonego krzewu w prawdziwą królową ogrodu. Tak samo jest z tą łazienką. Niby różowa a zachwyca swoją oryginalnością i doskonałymi jakościowo materiałami. Jest ona kwintesencją delikatności z pewną dozą drapieżnego akcentu.

 

Róż wprowadza dobry nastrój

Różowy kolor nie jest tylko zarezerwowany do pokojów dziewczynek, co udowadniają najciekawsze projekty architektów już od kilku lat. Jego psychologiczna moc jest większa, niż mogłoby się nam wydawać! To barwa, która wprowadza w dobry nastrój, działa łagodząco, a nawet likwiduje napięcia mięśniowe. Z tego względu dobrze jest zastosować odcień na ścianach w sypialni czy łazience, czyli w miejscach, gdzie odpoczywamy.

 

Peonia style – różowa i stylowa łazienka

 

Peonia style

Delikatna mozaika Etruria z kolekcji XXS została zestawiona z płytkami marmurowymi z kolekcji 41zero42 PULP. W tak wyrafinowanej, lekkiej i kobiecej łazience nie mogło zabraknąć złotej armatury polskiej marki Hushlab. Tu ważną rolę odgrywa również kolorowa ceramika w postaci błyszczących umywalek. Każdy z czterech kolorów znakomicie odnajduję się w towarzystwie marmuru z czerwonym żyłkowaniem jak i z różową mozaiką Etruria. 

 

Różowa łazienka z zieloną umywalką Hushlab
Żółta umywalka i różowa mozaika
Peonia style – różowa i stylowa łazienka z niebieską umywalką Hushlab

Róż dedykowany wszystkim, którzy lubią czuć w pomieszczeniu indywidualność i przytulność. W odpowiedniej tonacji różu i z dobrze dobranymi dodatkami łazienka uwodzi swym wyglądem. Ten projekt jest na pewno dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań,

Jeśli zależy Wam na nietuzinkowym, wyjątkowym projekcie koniecznie skontaktujcie się koniecznie z nami lub przyjdźcie do salonów Internity Home:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków