Perfekcyjna łazienka z oknem | Proj: Qbatura | IH - Internity Home
Projekt łazienki Qbatura
Projekt łazienki Qbatura

Perfekcyjna łazienka z oknem | Proj: Qbatura

Projekt łazienki z tapetą 

Znakomitym sposobem na dodanie ciepła, przytulności w łazience jest dobranie odpowiedniej kolorystyki. Brązy w różnych odcieniach mogą być nawiązaniem do świata natury. Inspirowane przyrodą projekty łazienek ułatwiają nam relaks, pozwalają na głęboki odpoczynek w pięknym otoczeniu. Kolor brązowy, który uzyskuje się w wyniku połączenia barwników: czerwonego z zielonym, pomarańczowego z niebieskim lub żółtego z fioletem, cieszy się w tym sezonie dużą popularnością w aranżacjach wnętrz. Pasuje idealnie do stylizacji w minimalistycznym klimacie loft. Zaletą brązów jest możliwość niemal dowolnego komponowania z innymi kolorami.

Naturalne brązy  w postaci szafki umywalkowej oraz lameli na suficie wspaniale współgrają z tapetą pod prysznicem oraz płytkami imitującymi kamień. Za projekt tej łazienki odpowiada pracownia architektoniczna Qbatura.

Projekt łazienki Qbatura
Projekt łazienki Qbatura

Pracownia architektoniczna Qbatura. Projektowanie wnętrz to prawdziwa sztuka. Chcemy poznać Twoje potrzeby i pomysły, dowiedzieć się, jakie rozwiązania cenisz, a które są Ci zupełnie obce. Swoim doświadczeniem wesprzemy Cię w długiej drodze od stworzenia projektu idealnego do jego realizacji. Wysłuchamy Twoich uwag, uwzględniając je na każdym etapie współpracy. W projektowaniu cenimy nowatorskie rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. To właśnie one czynią każde wnętrze równocześnie oryginalnym, jak i spersonalizowanym.

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków