Perfekcyjne 33 metry | Proj: 94 Design | IH - Internity Home

Perfekcyjne 33 metry | Proj: 94 Design

Idealne mieszkanie dla pary

33 metrowe mieszkanie zostało urządzone w minimalistycznym stylu z wyraźnymi czarnymi akcentami. To idealne miejsce, które jest bezpieczną przystanią, w której można wyciszyć emocje, zapomnieć o stresach i dobrze odpocząć po zabieganym dniu. Największa powierzchnia mieszkania to strefa dzienna z otwartą kuchnią, jadalnią i salonem. Pozostały metraż stanowi sypialnia z dwuosobowym dużym łóżkiem, łazienkę oraz niewielki przedpokój. Za projekt tego wnętrza odpowiada architekt Kamil Wielgołaski z pracowni 94 Design. 

Ciepłe szarości silny kontrast

Aranżacja tych pomieszczeń zadziwia spójnością. Do wykończenia każdego z nich użyto takich samych materiałów – naturalnych, które wywołują przyjemne skojarzenia, co działa odprężająco i relaksująco. We wszystkich panuje też jednakowy styl i jest identyczna kolorystyka z dominującymi jasnymi beżami i bladymi szarościami.

To barwy neutralne, odbierane jako obojętne i niewywołujące negatywnych emocji, czyli bardzo spokojne, a o to właśnie chodziło. Żeby jednak tak stonowany wystrój nie wydawał się mdły, użyto wielu odcieni tych kolorów i dodano akcenty czerni, które wprowadziły wyrazisty, silniej działający kontrast.

Projekt 33 metrowego mieszkania 94 Design

Mieszkanie choć niewielkich rozmiarów posiada wiele przeróżnych schowków i szaf do przechowywania. Drzwi kasetowe ze szkłem zbrojeniowym to znakomite rozwiązanie. Nie zajmują wiele miejsca oraz przepuszczają więcej naturalnego oświetlenia. Dzięki temu mieszkanie optycznie jest większe. 

Projekt 33 metrowego mieszkania 94 Design
Projekt 33 metrowego mieszkania 94 Design

Lastryko i czarne dodatki

Łazienka została urządzona spójnie, harmonijnie z koncepcją całego mieszkania. Na podłogę i ścianę pod prysznicem wybrano terazzo, a resztę ścian pomalowano szarą farbą. Czarne dodatki w postaci armatury i ceramiki dodają charakteru. Przyjemną atmosferę tworzy oświetlenie starannie dobrane do tego projektu. 

Projekt 33 metrowego mieszkania 94 Design

 

Pracownia 94 Design zajmuje się kompleksowymi projektami wnętrz. Swoje wszelkie prace nad projekt rozpoczyna od poznania potrzeb i zadawania szeregu pytań, następnie tworzy koncepcje układów funkcjonalnych wraz z moodbordem, omawiając styl projektowanych przestrzeni. Kolejno tworzy fotorealistyczne realizacje, aby każdy mógł przez chwilę poczuć klimat swojego nowego wnętrza. Kolejny etap stanowią szczegółowe projekty techniczne dla wykonawców. W tym kroku kalkulują wszystkie koszty. Pilnują również, aby oddawane przez ekipę prace były wykonane najlepiej, jak to możliwe.

IG studio_94_design

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków