Płytki lastryko w najlepszym wydaniu - Artwork! | IH - Internity Home

Płytki lastryko w najlepszym wydaniu – Artwork!

Płytki wycofane z produkcji!

Lastryko nowym marmurem – znakomite płytki Artwork!

Można powiedzieć, że lastryko do jakiegoś czasu był nieoszlifowanym diamentem, który przeszedł prawdziwą transformację, by w pełnej krasie zachwycać odmienioną formą. Kiedyś kojarzony głównie z zimnymi posadzkami urzędów, wnętrzami klatek schodowych oraz nagrobkami, dzisiaj przedstawia swoje nowe, cieplejsze oblicze, ponieważ pospolita mieszanka cementu, grysu i pigmentu prezentowana jest w zupełnie nowym wydaniu. 

Płytki Artwork to najlepsze wydanie mieszanki dwóch stylów, klasycznych płytek weneckich ze stylem postmodernistyczny Memphis z lat 80-tych. Memphis to styl ekscentryczny. Jego siła oddziaływania wpłynęła nie tylko na design, ale również na architekturę i modę, które przeszły znaczące przemiany.

Płytki Artwork!
Płytki Artwork!

Lastryko wraca na salony i to w bardzo różnych wydaniach! Pokazuje nam to znakomita kolekcja stworzona przez Florim Artwork. Zachwyca nieregularną geometrią, wzorem, kolorystyką, jak również najwyższą jakością. Płytki tworzą stylizowaną teksturę, która jest symbolem osobowości nadającej charakteru wnętrzu.

artwork

Bogata różnorodność kolorów, wykończeń, a nawet wielkość cząstek zatopionych w płytkach ukazuje nam, że ​​ta kolekcja to małe „dzieła sztuki” tworząca  indywidualny charakter.  

 

Przepiękne płytki lastryko znajdziecie w naszych salonach!

Projektanci w najnowszych propozycjach postanowili wykorzystać lastryko nie tylko jako materiał do pokrycia podłóg lub ścian, lecz również do produkcji blatów kuchennych, elementów mebli oraz designerskich dodatków. Nowoczesna twarz terrazo to kolorowe kruszywo o różnej wielkości, szczególnym powodzeniem cieszą się propozycje w kolorach pastelowych takich jak róż czy pistacja. Lastryko korzystnie prezentuje się zarówno w awangardowych, nowoczesnych apartamentach, jak i tych urządzonych w stylu vintage. Z powodzeniem może zastąpić drogi marmur lub kamień w eleganckich, klasycznych aranżacjach.

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków