Płytki Les Origines de Rex - Nowa kolekcja | IH - Internity Home

Płytki Les Origines de Rex – Nowa kolekcja

W pogoni za pięknem wnętrz producent płytek Rex proponuje nam produkty z najcenniejszych materiałów, jakie ma do zaoferowania natura. Biały marmur, który ze swoją czystością i siłą od dawna jest ikoną prestiżu i elegancji. Les Origines de Rex to materiał z nowymi rozwiązaniami estetycznymi, które interpretują wiele aspektów współczesnego życia.

LES ORIGINES DE REX

Złote, perłowo-szare i beżowe odcienie marmurowych żył ułożonych na białym tle, tworzą eleganckie wzory szlachetnego marmuru, symbolu klasy i ekskluzywności. Powierzchnia przywołuje idee luksusu i bogactwa, dobrze dopasowuje się do  otoczenia w stylu skandynawskim połączonym z drewnem.  Origines Argent wyróżnia się odważną estetyką i mocnymi żyłami, dodając osobowości i charakteru każdemu typowi pokoju, małego lub dużego. Origines Blanc czysta elegancja bieli jest dyskretna. Wzór jest delikatny, a perłowe żyłki rozszerzają się na świetlistym, czystym białym tle. Idealna dla prostych i współczesnej architektury, ta powierzchnia jest ucieleśnieniem nienagannego marmuru, który jest trudny do znalezienia w naturze.

LES ORIGINES DE REX

Wyrafinowany i zdecydowanie szykowny, Origines Ombre Dorée przedstwia estetykę, w której liniowość smukłego wzoru żył przeplata się z niuansami od barwy perłowej po piaskową. 

LES ORIGINES DE REX

Nie macie pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie? Koniecznie napiszcie do nas: 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków