Płytki na wyciągnięcie ręki – odwiedź nasz Showroom

Showroom Internity Home na Żoliborzu, to 1500 m2 ekspozycji, na której znajdziecie ponad 100 producentów płytek z niemal 20 krajów. Możecie tu obejrzeć wzorniki, gotowe aranżacje łazienek oraz porozmawiać z naszymi ekspertami przy pysznej kawie. Jeśli właśnie stoicie przed wyborem płytek do swoich domów, odwiedźcie nasz salon na Duchnickiej 3 w Warszawie. 

Płytki Ricordena

Ricordena to marka dostępna jedynie w salonach grupy Internity Home. Została stworzona przez doświadczonych pasjonatów, od lat poszukujących najlepszych i stylistycznie najciekawszych rozwiązań w branży ceramicznej. Płytki Ricordena odznaczają się doskonałym wzornictwem, wielością dostępnych formatów i ponadprzeciętna trwałością. Starannie wyselekcjonowana ceramika, produkowana jest przez najlepsze światowe manufaktury, które dysponują wieloletnim doświadczeniem i korzystają z najnowocześniejszych technologii. Zamiłowanie do piękna, szacunek dla jakości oraz dążenie do funkcjonalności, stanowią najważniejsze wartości, charakteryzujące markę Ricordena. Właśnie dzięki nim powstają płytki, które nadadzą unikatowy charakter, każdemu pomieszczeniu.

 

proj. Katarzyna Kraszewska

Płytki do każdego wnętrza, czyli nowe kolekcje polskiej marki Ricordena

 

Płytki Ricordena prezentują się pięknie od podłogi, po sufit.
W naszym showroomie czekają na Ciebie gotowe propozycje aranżacji łazienki.

Płytki Porcelanosa

Grupa Porcelanosa to hiszpańska marka z ponad 40-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją w branży. Swój prestiż zawdzięcza produktom, zaawansowanym zarówno pod względem technologii, jak i wzornictwa. Jakość płytek Porcelanosa, poparta jest certyfikatami, natomiast o ich wyjątkowym designie świadczą wyniki sprzedaży na całym świecie. Misją marki jest stworzenie z produktu, będącego integralną częścią przestrzeni, w której się znajduje, dlatego tak ważna jest symbioza jakości ze strefą wizualną. Płytki Porcelanosa to odzwierciedlenie dzisiejszych potrzeb ludzi: technologii, stylu i jakości, które łączą się w jednym, wyjątkowym produkcie. 

 

Showroom na Duchnickiej 3 w Warszawie posiada odrębną część, w której prezentowane są produkty grupy Porcelanosa. Można w niej zobaczyć i dotknąć płytek, mozaik, płyt wielkoformatowych, a także zobaczyć gotowe aranżacje łazienek. 

 

Mozaika w stylu vintage L’ANTIC od Porcelanosa kolekcja WORN

Nasz showroom jest pełen inspiracji, które możesz przenieść do swojego domu.

Płytki włoskie

Oferta grupy Internity Home, bogata jest w płytki z włoskich manufaktur i fabryk. Posiadamy wzorniki rozpoznawalnych brandów, takich jak Marazzi, Lea czy Imola. Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę produktową, zdobytą na licznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Właśnie dlatego, można im zaufać w kwestiach technicznych, jak i estetycznych. 

Kolory inspirowane latem | Kolekcja Glass Imola

I wiele, wiele innych

Nasi czołowi dostawcy płytek, to także niemiecki Vilerroy&Boch czy hiszpański Inalco, których produkty można zobaczyć i dotknąć w naszym warszawskim showroomie. Oferta grupy Internity Home, zawiera również wyjątkową kolekcja płytek IH Selection, będącą efektem ponad 20 – letniej współpracy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz. Produkty wchodzące w skład IH Selection, zostały wybrane dzięki doświadczeniu i znajomości potrzeb koneserów pięknych i funkcjonalnych wnętrz, dla których wygląd zawsze powinien iść w parze z najwyższą jakością. IH Selection to najmodniejsze produkty w konkurencyjnych cenach, które są dostępne od ręki w showroomach Internity Home i Prodesigne.

Płytki imitujące drewno możesz zobaczyć i zamówić w showroomie Internity Home.

Czekamy na Ciebie

Odwiedź salon Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie, by przekonać się, jak łatwo kompleksowo urządzić wnętrze w jednym miejscu. Poza płytkami, znajdziesz w naszej ofercie wszystko do wyposażenia łazienki, a także oświetlenie i meble. Eksperci pracujący w naszych Showroomach, posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, a swoją wiedzę pogłębiają na licznych szkoleniach produktowych. Fachowo doradzą Ci w wyborze produktów, a także polecą zaufanych wykonawców, współpracujących z naszą firmą. Umów się na spotkanie i przekonaj, że praca z nami to sama przyjemność!

Umów się na spotkanie z ekspertem Internity Home.

Specjaliści Internity Home uwielbiają pracować na moodboardach, które pomagają dobrać poszczególne elementy i wyobrazić sobie, jak będą wyglądać we wnętrzu. Moodboardy tworzone są wraz z klientem, podczas spotkania, na specjalnie przeznaczonych do tego stołach. 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków