Płytki na wyciągnięcie ręki - odwiedź nasz Showroom | IH - Internity Home

Płytki na wyciągnięcie ręki – odwiedź nasz Showroom

Showroom Internity Home na Żoliborzu, to 1500 m2 ekspozycji, na której znajdziecie ponad 100 producentów płytek z niemal 20 krajów. Możecie tu obejrzeć wzorniki, gotowe aranżacje łazienek oraz porozmawiać z naszymi ekspertami przy pysznej kawie. Jeśli właśnie stoicie przed wyborem płytek do swoich domów, odwiedźcie nasz salon na Duchnickiej 3 w Warszawie.

Płytki Ricordena

Ricordena to marka dostępna jedynie w salonach grupy Internity Home. Została stworzona przez doświadczonych pasjonatów, od lat poszukujących najlepszych i stylistycznie najciekawszych rozwiązań w branży ceramicznej. Płytki Ricordena odznaczają się doskonałym wzornictwem, wielością dostępnych formatów i ponadprzeciętna trwałością. Starannie wyselekcjonowana ceramika, produkowana jest przez najlepsze światowe manufaktury, które dysponują wieloletnim doświadczeniem i korzystają z najnowocześniejszych technologii. Zamiłowanie do piękna, szacunek dla jakości oraz dążenie do funkcjonalności, stanowią najważniejsze wartości, charakteryzujące markę Ricordena. Właśnie dzięki nim powstają płytki, które nadadzą unikatowy charakter, każdemu pomieszczeniu.

Płytki do każdego wnętrza, czyli nowe kolekcje polskiej marki Ricordena

W naszym showroomie czekają na Ciebie gotowe propozycje aranżacji łazienki.

Płytki Soloss

Oferta Internity Home została poszerzona o płytki polskiego producenta Soloss. Wybór tekstur zainspirowany jest obecnymi trendami w architekturze i aranżacji wnętrz. Produkty marki są wynikiem współpracy z architektami i najlepszymi fabrykami ceramiki. Dzięki zaangażowaniu profesjonalistów możemy zaoferować klientom Internity Home płytki o najwyższej jakości, których standardy sprawdzą się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Tekstury płytek nawiązują do naturalnych materiałów takich jak marmur, kamień i drewno. Wśród rozmiarów znajdują się zarówno płyty wielkoformatowe, jak i mniejsze formaty. Płytki Soloss wyróżnia wyjątkowa odporność na ścieranie i uszkodzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w miejscach silnej eksploatacji. Natomiast zastosowane we wnętrzach prywatnych, dają pewność niezmiennego wyglądu przez długie lata. Marka dostępna jest wyłącznie w salonach grupy Internity Home.

Płytki włoskie

Oferta grupy Internity Home, bogata jest w płytki z włoskich manufaktur i fabryk. Posiadamy wzorniki rozpoznawalnych brandów, takich jak Marazzi, Lea czy Imola. Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę produktową, zdobytą na licznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Właśnie dlatego, można im zaufać w kwestiach technicznych, jak i estetycznych.

proj. Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Zuzanna Szpejnowska | fot. Krzysztof Bobrowicz
proj. Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Zuzanna Szpejnowska | fot. Krzysztof Bobrowicz

Kolory inspirowane latem | Kolekcja Glass Imola

I wiele, wiele innych

Oferta grupy Internity Home, zawiera również wyjątkową kolekcja płytek IH Selection, będącą efektem ponad 20 – letniej współpracy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz. Produkty wchodzące w skład IH Selection, zostały wybrane dzięki doświadczeniu i znajomości potrzeb koneserów pięknych i funkcjonalnych wnętrz, dla których wygląd zawsze powinien iść w parze z najwyższą jakością. IH Selection to najmodniejsze produkty w konkurencyjnych cenach, które są dostępne od ręki w showroomach Internity Home i Prodesigne.

Czekamy na Ciebie

Odwiedź salon Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie, by przekonać się, jak łatwo kompleksowo urządzić wnętrze w jednym miejscu. Poza płytkami, znajdziesz w naszej ofercie wszystko do wyposażenia łazienki, a także oświetlenie i meble. Eksperci pracujący w naszych Showroomach, posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, a swoją wiedzę pogłębiają na licznych szkoleniach produktowych. Fachowo doradzą Ci w wyborze produktów, a także polecą zaufanych wykonawców, współpracujących z naszą firmą. Umów się na spotkanie i przekonaj, że praca z nami to sama przyjemność!

Umów się na spotkanie z ekspertem Internity Home.

Specjaliści Internity Home pracują na moodboardach, które pomagają dobrać poszczególne elementy i wyobrazić sobie, jak będą wyglądać we wnętrzu. Moodboardy tworzone są wraz z klientem, podczas spotkania, na specjalnie przeznaczonych do tego stołach. 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków