Marmurowe płytki Ricordena jako znakomite tło nowoczesnej aranżacji łazienki | IH - Internity Home

Marmurowe płytki Ricordena jako znakomite tło nowoczesnej aranżacji łazienki

Piękno marmuru

Cisza, natura, piękno, regeneracja…. przewodnia koncepcja unikatowych produktów, płytek marmurowych od marki Ricordena. Propozycja głównie do osób wrażliwych na detale, chcącymi otaczać się ciekawymi, nietuzinkowymi produktami. Idealnie wpisują się w nowoczesne trendy, wspaniale tworzą tło idealnych aranżacji. Prezentujemy projekt łazienki architekt Karoliny Cegiełkowskiej, w którym połączono piękno mozaziki L`Anitic z naturalnym urokiem płyt marmurowych Ricordena

Od klasycznych konstrukcji architektonicznych marmur od wieków wykorzystywany jest przez architektów jako praktyczny i luksusowy materiał we wszystkich typach budynków na całym świecie. Poza typowo wykończeniowym przeznaczeniem marmur jawi się jako materiał wszechstronny, posiadający wiele zalet, stosowany w wielu dziełach sztuki. Ze względu na swój unikalny proces tworzenia, marmur posiada w swojej strukturze żyły i gamę kolorów niespotykaną w żadnym innym kamieniu.

Projekt Karolina Cegiełkowska https://karalay.com | Płytki Ricordena | Płytki L`Antic
Projekt Karolina Cegiełkowska https://karalay.com | Płytki Ricordena | Płytki L`Antic

Płytki  odznaczają się doskonałym wzornictwem i ponadprzeciętna trwałością. Starannie wyselekcjonowana ceramika produkowana jest przez najlepsze europejskie manufaktury, które dysponują wieloletnim doświadczeniem i korzystają z najnowocześniejszych technologii. Zamiłowanie do piękna, szacunek dla jakości oraz dążenie do funkcjonalności, stanowią najważniejsze wartości, charakteryzujące markę Ricordena. Właśnie dzięki nim powstają płytki, które nadadzą unikatowy charakter, każdemu pomieszczeniu.

Projekt Karolina Cegiełkowska https://karalay.com | Płytki Ricordena | Płytki L`Antic

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków