Śródziemnomorski klimat dzięki płytkom Ronda od Porcelanosa

Płytki ścienne RONDA firmy Porcelanosa: odcienie śródziemnomorskie jak akwarele WHITE & COLORS

Kolekcja płytek, dzięki którym swoje emocje możemy wyrazić kolorem. Ronda firmy Porcelanosa to seria płytek zainspirowana kolorem, lekkością akwareli, wybierając je możemy stworzyć niepowtarzalny obraz klimatycznego wnętrza. Kolor oprócz funkcji estetycznej, ma duże znaczenie psychologiczne, ponieważ wpływa na postrzeganie przestrzeni i odczuwania, które przywołują na myśl. Pobudza nasze zmysły. 

ronda mint

Płytki podzielone na 6 kwadratów, trzy u góry i trzy u dołu, o wymiarach 20 cm × 31,6 cm. Płytki dzięki swojej fakturze, nadają się idealnie do dekoracji ścian, w których jest dużo światła, gdyż współgrając ze sobą tworzą piękny obraz. 

Sześć tonów z śródziemnomorskim światłem

Ronda White

Ten jest najbardziej imponujący, atrakcyjny i wspaniały ze wszystkich tonów. Ronda łączy nieprzeźroczyste i przeźroczyste akwarele z bielą, aby stworzyć neutralne połączenie pełne charakteru i detali, które przypomina nam światło i odbicia od Morza Śródziemnego.

ronda porcelaonsa

Ronda Gray

Kombinacja kolorów stworzona przez kolekcję Ronda w zależności od efektu świetlnego sprawia, że ​​zimne kolory, takie jak szary, osiągają prawdziwą delikatność. Ronda Grey w połączeniu z bielą i najlepiej oświetlonymi obszarami są w stanie oddać elegancję szarości, nie rezygnując z przytulnej przestrzeni.

Ronda Aqua

Świeża, czysta i nastrojowa, Ronda Aqua jest inspirowana niebem i Morzem Śródziemnym, w wyniku czego powstaje płytka ścienna z równowagą przestrzeni, która zapewnia wrażenie spokoju poprzez ton ukazujący charakter i naturę.

Ronda Sand

Płytka ścienna Ronda Sand o słabym nasyceniu i neutralnym zabarwieniu ma różne poziomy intensywności beżu, które oddają ciepło i delikatność piasku z Morza Śródziemnego.

Ronda Mint

Wreszcie najodważniejszym akcentem pochodzącym z kolekcji Ronda jest kolor Mint. Mamy do czynienia z kolorem, który odgrywa kluczową rolę w połączeniu z neutralnymi tonami, a ponadto idealnie łączy się z innymi głębszymi i efektownymi kolorami.

 

W ten sposób kolekcja płytek Ronda oferuje ogromną liczbę możliwości dekoracyjnych, dzięki swojemu akwarelowemu akcentowi, który zapewnia każdej przestrzeni w domu niepowtarzalność, styl i elegancję.

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →