Płytki Wow Design HAMMER | IH - Internity Home

Płytki Wow Design HAMMER

Wow Design to firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych i designerskich płytek ceramicznych, które wyróżniają się unikalnymi wzorami, teksturami i kolorami.

Płytki  często odzwierciedlają najnowsze trendy w designie wnętrz, oferując szeroki wybór stylów, od nowoczesnych po klasyczne. Mogą one być używane zarówno w łazienkach, jak i w kuchniach, na ścianach i podłogach, tworząc efektowne i przyciągające wzrok aranżacje.

Co wyróżnia płytki Wow Design, to ich innowacyjność. Firma wprowadza na rynek nowe technologie, które pozwalają na tworzenie nietypowych kształtów, struktur i efektów na powierzchniach ceramicznych. Można znaleźć płytki z geometrycznymi wzorami, trójwymiarowymi efektami, mozaikami, a nawet zastosowanie zaawansowanych technologii druku cyfrowego.

Kolekcja płytek Wow Design Hammer posiada niesamowite szkliwione wykończenie, które sprawiają, iż każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Płytki ścienne dostępne w rozmiarze 5 x 15 cm.

Warto również wspomnieć, że płytki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Są również produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, stosując zrównoważone metody produkcji.

 

 

Potrzebujesz wsparcia przy urządzaniu mieszkania? Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków