Płytki Wow Design kolekcja Flow DIAMOND DECOR | IH - Internity Home

Płytki Wow Design kolekcja Flow DIAMOND DECOR

Luksusowe płytki od Wow Design

Hiszpańska fabryka prestiżowych i luksusowych materiałów ceramicznych Wow Design, specjalizuję się w oryginalnych i niepowtarzalnych kolekcjach płytek. Produkty zawsze charakteryzują się wysoką jakością, a także unikatowym i kreatywnym połączeniem nowoczesnej technologii, modnych kolorów, wyjątkowych projektów i pomysłów. 

wow flow internity home 1

Płytki Wow Design mają niepowtarzalne wzornictwo, rozpoznawalne na całym świecie. Wzory, kolory kafli powstają przy ścisłej współpracy z architektami i projektantami wnętrz. W wyniku tej współpracy powstają nie tylko estetyczne, wysublimowane, ale również praktyczne, wyjątkowo trwałe i niezawodne w codziennym użytkowaniu.

 

wow flow internity home 1

WOW Design przykłada szczególną uwagę do starannego projektu swoich produktów, a także do dokładnego ich wykonania – z dbałością o najdrobniejsze detale. To właśnie staranność i dbałość producentów sprawia, że produkty ceramiczne wytwarzane przez WOW Design uważane są za luksusowy towar.

wow flow internity home

Nowa kolekcja FLOW DIAMOND jest propozycją dla wszystkich, którzy lubią zaskakujący efekt we wnętrzach. Elegancja, delikatność i wyrafinowanie to wszystko odnajdziemy w serii FLOW. 

 

 

 

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków