Płytki XXL

Sklep z płytkami wielkoformatowymi Internity Home w Warszawie i w Łodzi oraz Prodesigne Kraków proponuje nam ogromny wybór płytek w rozmiarze XXL, inni nazywają je również spiekami. W czym tkwi fenomen tego produktu, który we wnętrzach tworzy zjawiskowy obraz eleganckiej przestrzeni? Przekonajcie się!

Fondovalle

Skąd się wzięła moda na wielki format

W ostatnich latach modne wnętrza to wnętrza urządzone minimalistycznie. Trend ten dotyczy też łazienek, niewielkich toalet, kuchni.  Małe płytki, z dużą ilością fug sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być jeszcze mniejsze. Dlatego do małej łazienki nie zaleca się układania mozaik, które optycznie pomniejszą jeszcze przestrzeń. 

Duże płytki optycznie powiększają pomieszczenia.

Grande Metal Look

Grande Metal Look

Marazzi

Marazzi

Marazzi

Marazzi

Gładkie ściany, na których prawie wcale nie ma spoin, idealnie wpisują się z minimalistyczne trendy. Duże płytki podkreślają nowoczesny charakter aranżacji, a dzięki nim nawet z małej łazienki w starym bloku można stworzyć taką, której nie powstydziłby się rozchwytywany projektant. Duże płytki mają swój unikalny, nowoczesny i bezpretensjonalny design, który na pewno nie wyjdzie z mody przez najbliższe kilkanaście lat.

Płytki XXL praktyczne 

Płytki XXL są o wiele bardziej praktyczne. Fugi w łazience szybko się brudzą, a pomieszczenie wygląda na podniszczone. Ograniczenie ilości fug sprawia, że łazienkę sprząta się łatwiej i skuteczniej.

Kolekcja Grande Marble Look od marki Marazzi

Kolekcja Grande Marble Look od marki Marazzi

Kolekcja Grande Marble Look od marki Marazzi

Kolekcja Grande Marble Look od marki Marazzi

Lubimy przestronne jasne przestrzenie wykończone minimalistycznie. Widać to zarówno we wnętrzach biurowych i budynkach użyteczności publicznej. Coraz częściej również w prywatnych domach i mieszkaniach. Otwarte przestrzenie i nowoczesne, lekkie, często wykonane z przezroczystych materiałów meble wymagają wysmakowanego tła w postaci „lustra” podłogi czy ściany. Wielki format sprawdza się tutaj idealnie. Co więcej – płytki wielkoformatowe dają możliwość wycinania z nich różnych kształtów np. stopnie schodów wykonane z jednego kawałka materiału. Wyobraźnia projektantów nie zna zresztą granic.  W kuchni tworzy się alternatywa dla monolitycznych blatów kamiennych, skoro zlew czy płytę kuchenną można wbudować w płytkę wielkoformatową, idealnie pasującą do materiału wykorzystanego na ścianie czy na podłodze. W efekcie tworzy się wnętrze mniej tradycyjne w stylu.

Płytki Fondovalle

Mega format doskonale sprawdza się na elewacjach, tym bardziej, że nowoczesny design przeciera szlaki w Polsce również w sferze zewnętrznej bryły domów jednorodzinnych.

Płytki XXL stworzone przez największych światowych producentów zapewniają najwyższy poziom wytrzymałości.  Inwestycja w znakomitą jakość glazurę będzie nam procentować przez kolejne lata jej użytkowania. Łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, występująca w kolorach i wzorach, które przez długi czas pozostaną w modzie.

Płytki IH Selection

Płytki IH Selection

Płytki ceramiczne stanowią najpopularniejszy sposób wykończenia podłóg i ścian. Nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również biurach, sklepach, restauracjach i pozostałych miejscach, w których liczy się trwałość, estetyka i bezpieczeństwo użytkowania. 

Płytki Fondovale

Nowość w Internity Home - włoskie płytki marki Fondovalle

Nowość w Internity Home – włoskie płytki marki Fondovalle

======================================================================

Nowa przestrzeń stworzona specjalnie dla Was:

Najwyższej jakości glazura włoskich i hiszpańskich producentów, dostępna jest w ofercie naszej firmy. Proponujemy nieskończone bogactwo wzorów, modeli i wielkości płytek ceramicznych. W starannie przygotowanym asortymencie, każdy  znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Posiadamy zarówno płytki ceramiczne w ekonomicznych cenach, dostępnych na każdy budżet, jak również glazurę klasy premium, dedykowaną do miejsc prestiżowych i reprezentacyjnych. Sprawdźcie nas!

Salon Internity Home

Salon Internity Home

Salon Internity Home

Salon Internity Home

Salon Internity Home

Salon Internity Home

 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków