Pokój kąpielowy w paryskim stylu | Design: Patrycja Bereska | IH - Internity Home

Pokój kąpielowy w paryskim stylu | Design: Patrycja Bereska

 

Pokój kąpielowy o wielkości 21 metrów został urządzony w paryskim stylu. To oszałamiające połączenie wyrafinowania i estetyki vintage, połączone z ponadczasową gracją i długotrwałym pięknem. Wnętrze powstało na bazie zestawienia ze sobą dwóch kontrastujących barw. Stylizowane zdobienia takie jak sztukateria i wysokie cokoły choć w dużych ilościach, to wcale nie dominują wnętrza. Projekt dopełniają stylizowane lampy oraz tapeta z motywem dżungli. Za projekt tej niezwykłej łazienki odpowiada PATRYCJA BERESKA z pracowni design.co

W łazience urządzonej w stylu francuskim obowiązkowo musi pojawić się wanna wolnostojąca, która tu prezentuje się nie tylko elegancko, ale i lekko. Kolejnym elementem łazienki jest lustro w stylowej, złotej ramie.

Design: Patrycja Bereska
Design: Patrycja Bereska

Francuską łazienkę charakteryzuje obecność mebli i przedmiotów, które zazwyczaj pojawiają się w salonie lub pokoju dziennym.  W tej realizacji architekt wybrała niewielką sofę o organicznych kształtach w różowym kolorze. Oprócz niezbędnych w każdej łazience elementów ogromną rolę odgrywają tu również dodatki. Prawdziwą ozdobą łazienki jest również biało-czarna podłoga.

 

Ta łazienka to idealne miejsce na odpoczynek. Nie tylko wygląda oszałamiająco, ale jest też niesamowicie wygodna i funkcjonalna. W tak zaaranżowanym wnętrzu można poczuć się jak w luksusowym hotelu i skupić na tym co najważniejsze – zasłużonym relaksie!

 

Konkursowy projekt dla marki Elitameble Design: Patrycja Bereska

Zapytaj // naszego eksperta

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków