Pokoje gościnne w pensjonacie w Białowieży | Projekt Internity Home | IH - Internity Home

Pokoje gościnne w pensjonacie w Białowieży | Projekt Internity Home

Dziś zapraszamy Was do przepięknego pensjonatu, zlokalizowanego w przepięknej wsi Białowieży. Znanej z parku narodowego wieś liczy niespełna 2000 mieszkańców a turystyka oparta jest na Żubrach. Co chwile spotykamy jego statuetki, obecny jest na plakatach, szyldach, dekoracjach miejscowych restauracji, agroturystyk, sklepów. Tu w przepięknych okolicznościach przyrody mieści się kompleks wypoczynkowy, w którym pokoje o charakterze butikowym Internity Home miało przyjemność projektować.

Butikowe pokoje znane są ze swojego uroku i wyjątkowego charakteru. Lokale o wysokim standardzie, indywidualnie urządzone, z dbałością o szczegóły i oryginalnym wystrojem.

Indywidualny styl, który wyróżnia się unikalnym wystrojem. Zawierają nietypowe i piękne elementy dekoracyjne. Zapewniają wysoki standard komfortu. Pensjonat ma ma niewielką liczbę pokoi, co sprawia, że atmosfera jest kameralna i spersonalizowana. Wszyscy, którzy poszukują wyjątkowego i kameralnego doświadczenia podczas swojego pobytu odnajdą tu swoje miejsce.

Projekt pokoi gościnnych Internity Home

Poniżej przedstawiamy kilka fascynujących projektów pokoi, w każdym wyraźnie wyróżniającym się unikalnym klimatem. Wnętrza te charakteryzują się wykorzystaniem najwyższej jakości produktów dostępnych w ofercie Internity Home. Nasza firma działa kompleksowo, począwszy od koncepcji projektu, poprzez dostawę materiałów, aż po nadzór nad procesem budowy. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych Inwestorów, aby mogli cieszyć się nowym, wyjątkowym miejscem do życia w stu procentach.

Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie współpracy z nami zabierz ze sobą:

 

 • Plan pomieszczenia – w nowych lokalach zazwyczaj dostaje się taki zwymiarowany plan od dewelopera, ale można przynieść własnoręcznie wykonany szkic łazienki. Do wykonania samej wizualizacji i przygotowania koncepcji na to pomieszczenie takie bazowe informacje wystarczą.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy projekcie Twojego mieszkania. Razem stworzymy wygodne wnętrze zgodne z oczekiwaniami.

Masz pomysł, ale nie potrafisz go sam zrealizować ? Szukasz ciekawych i nowoczesnych rozwiązań?

Co proponujemy?

 • projekt wnętrza opracowany specjalnie dla Ciebie,
 • porady i konsultacje architekta,
 • pomoc w doborze pełnego wyposażenia,
 • możliwość korekty przedstawionego projektu,
 • wymiana informacji telefonicznie lub mailowo w dogodnym czasie,
 • wizualizacje komputerowe,
 • szczegółowe rysunki wykonawcze (rzuty posadzki, rzuty ścian),
 • zestawienie produktów

Oferta proponowana przez nasze salony jest bardzo szeroka. Propozycje produktów można scharakteryzować trzema słowami: doskonała jakość, design i ogromny wybór rozwiązań. Krótko mówiąc mamy wszystko, aby urządzić nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Dla nas jest ważne abyście  mieli duży wybór i zróżnicowaną ofertę, by każdy z Was mógł znaleźć u nas produkty współgrające z jego indywidualną koncepcją wystroju wnętrza.  Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków