Ponadczasowe piękno klasyki według włoskiej marki Pacini & Cappellini

Ponadczasowe piękno klasyki według włoskiej marki Pacini & Cappellini

Styl klasyczny ceniony jest za swoją wysublimowaną i nienachalną elegancję. Jego harmonia, symetria i prostota powoduje, że wybierany jest przez zwolenników ponadczasowych, a przy tym wyrafinowanych rozwiązań we wnętrzach. Zasada, w myśl której jakoś stawia się ponad ilość, ma w stylu klasycznym kluczowe znaczenie. Zarówno materiały wykończeniowe, jak i elementy wyposażenia są surowo selekcjonowane. Wszystkie te czynniki sprawiają, że aranżacje klasyczne są ponadczasowe i nie uginają się pod wpływem zmieniających się trendów. Natomiast nic tak dobrze nie uzupełnia idealnie wykończonej przestrzeni, jak najwyższej klasy włoski design. Marka Pacini & Cappellini, która narodziła się regionie Como, specjalizuje się w projektach mebli o klasycznej proweniencji. 

Pacini & Cappellini

Włoskie marki meblowe w ofercie Internity Home

Szlachetne piękno

Marka Pacini & Cappellini została założona w 1982 roku w Cabiate i od samego początku promowała wysokiej jakości meble oraz akcesoria, nie tylko do domów prywatnych, ale i przestrzeni komercyjnych. Brand zrodził się z miłości do drewna, a także kreowania przestrzeni, które wpływają na samopoczucie przebywających w nich ludzi. Od ponad trzydziestu lat Pacini & Cappellini produkuje i dystrybuuje meble takie jak stoły, krzesła, komody, regały, które w całości wykonywane są we Włoszech. 

5 powodów, dla których warto wybrać styl klasyczny we wnętrzach

Pacini & Cappellini

Pacini & Cappellini – design, który się nie starzeje

Rodzinna firma od samego początku była nastawiona na ręczną produkcje najwyżej jakości mebli, gdzie każdy detal ma znaczenie. Nawet kiedy produkcja wkraczała w nową erę w latach 90., nadrzędną wartością było zachowanie idei założyciela Pacini & Cappellini: kreatywności, pasji i technologii. Obecna w dzisiejszej produkcji tradycja, łączy się z innowacją i pomysłami najlepszych włoskich designerów. Dzięki meblom tworzonym przez wybitnych projektantów, firma umożliwia ludziom tworzenie przestrzeni do życia w prawdziwie włoskim stylu. 

Pacini & Cappellini

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków