Przepiękne mozaiki z kamienia naturalnego L`Antic

Oszałamiające mozaiki

Hiszpański producent L`Antic w swojej ofercie płytkowej prezentuję jedyne w swoim rodzaju mozaiki. Znajdziemy propozycje mozaiki drewnianych, oraz z kamienia naturalnego. Najczęściej wykorzystywany jest trawertyn i marmur. Mozaiki z kamienia łupkowego są najlepszą opcją, jeśli szukamy najciemniejszych odcieni, idealnych do dekoracji nowoczesnych, innowacyjnych i malowniczych przestrzeni.

Mozaiki L`Antic

Asortyment mozaik z kamienia naturalnego L’Antic Colonial jest prawie nieograniczony pod względem rozmiarów, wykończeń, formatów i kolorów.  Kamieniń naturalny oferuje oryginalne i niepowtarzalne wzory do wykorzystania na ścianie. Tworzą niezmiernie kreatywne obrazy we wnętrzach.

Wzory mozaiki z kamienia naturalnego, które można znaleźć w L’Antic Colonial, powstały w wyniku poszukiwań dobrego smaku i elegancji. Od minimalistycznych, prostych i tradycyjnych modeli po awangardowe mozaiki o odważnych kształtach i spektakularnych kolorach.

Przepiękne mozaiki z kamienia naturalnego L`Antic

Wprowadzają do każdej przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej, nie zaniedbując osobowości każdego miejsca, powiew świeżości, naturalności i kroplę dobrego designu. Więcej wzorów znajdziecie w naszych salonach Internity Home i Prodesigne. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków