36m2 w kamienicy | SAS Wnętrza i Kuchnie | IH - Internity Home

36m2 w kamienicy | SAS Wnętrza i Kuchnie

Mieszkanie w kamienicy projek SAS Wnętrza i Kuchnie

W tym 36m2 mieszkaniu w Zielonej Górze zastosowano elementy charakterystyczne dla starych kamienic. Architekci chcieli stworzyć wygodną, otwartą przestrzeń. Zostało maksymalnie wykorzystane naturalne światło  poprzez wyburzenie wszystkich ścian działowych, które wcześniej dzieliły mieszkanie. Dzięki temu zabiegowi powstała przestronna przestrzeń – kuchnia z salonem, sypialnia oddzielona od  salonu przesuwanymi ażurowymi drzwiami oraz łazienka z dużym prysznicem.

W aranżacji wnętrza zastosowano charakterystyczne elementy dla starych kamienic – rzeźbione gipsowe sztukaterie na ścianie i suficie oraz szczotkowany dębowy parkiet ułożony w klasyczną jodełkę francuską. Kontrastem jest nowoczesna kuchnia. W kuchni na blacie jak i w niszy pod szafkowej został zastosowany monolityczny spiek kwarcowy sprowadzony prosto z Hiszpanii. W salonie zawieszono piękną designerską lampą Vertigo Petite Friture.

W małej, ale zarazem przytulnej sypialni schowanej za ażurowymi drzwiami znalazło się miejsce na duże łóżko z pikowanym  wezgłowiem, które wraz z obrazami i poduszkami utrzymanymi w niebieskich tonacjach.

Propozycje na urządzenie stylowego i klimatycznego salonu:

 

 

 

Piękne wnętrze urządzisz z nami – przyjdź do naszych showroomów – zobacz adresy ►

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków