74 – metrowe mieszkanie w sPlace Park na warszawskim Żoliborzu

Naturalne materiały, jasne barwy i najlepszy design – tak w skrócie można opisać mieszkanie zaprojektowane przez biuro projektowe Madama. Ten 74 – metrowy apartament mieści się w sPlace Park na warszawskim Żoliborzu. Do jego aranżacji zostały wykorzystane produkty najlepszych światowych marek, co przekłada się na wystrój łączący w sobie piękną estetykę i przytulność.

 

salon

proj. Madama | Zdjęcie: Yassen Hristov – Fotograf Wnętrz i Architektury

 

Kreacja światłem i dobrym designem

Pięknie harmonizujące ze sobą barwy i wysokiej jakości naturalne materiały – tylko takie tło może stanowić bazę dla najlepszego światowego designu, z którym mamy do czynienia w tym mieszkaniu. Oprócz kultowych krzeseł Wishbone znajdziemy tu mnóstwo perełek z branży oświetleniowej.

Sprawcami przytulnego klimatu w tym mieszkaniu są niezastąpione oprawy marki Louis Poulsen, które są źródłem najpiękniejszego światła we wnętrzu. Co nie co możemy zobaczyć na zdjęciach, które w jakimś stopniu oddają piękno tego światła i to, jak dobrze wpływa na aranżację. Projekt oświetlenia dopełniają oprawy natynkowe a także kinkiety, taki jak chociażby ten znajdujący się w salonie marki Flos.

 

salon z aneksem kuchennym

proj. Madama | Zdjęcie: Yassen Hristov – Fotograf Wnętrz i Architektury

 

Łazienka ubrana w szarości

Na naszą uwagę zasługuje również projekt niewielkiej łazienki, w której główną rolę odgrywają płytki imitujące beton. Zauważmy jak pięknie korespondują z czarną armaturą i pozostałymi detalami w tym wykończeniu. Dzięki nim aranżacja jeszcze bardziej nabiera charakteru. Za ciepłem i elegancją panującą we wnętrzu stoi kultowa lampa od Flosa.

 

Hit wnętrz – czarna armatura łazienkowa Siena Black polskiej marki HushLab

 

Szara łazienka

Szara łazienka | proj. Madama, zdjęcie: Yassen Hristov – Fotograf Wnętrz i Architektury

 

Projekt: Madama

Zdjęcia/Photos: Yassen Hristov – Fotograf Wnętrz i Architektury