Aranżacja apartamentu na Bielanach, jak przyznaje sam projektant – Jacek Tryc, była niezwykłym wyzwaniem, bowiem jest to projekt mieszkania dla pięcioosobowej rodziny – ludzi wyjątkowych i z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami. Malownicza lokalizacja – historyczne warszawskie Bielany, z widokiem na Park Kaskada. Jak zdradza Tryc, wszystko to sprawiło, że proces  projektowania był pełen pozytywnej energii: oparty z jednej strony na doświadczeniu biura projektowego, z drugiej – na świadomości potrzeb, wyrobionym guście inwestorów i dobrej komunikacji. Taki twórczy dialog sprawił, że powstały wnętrza niezwykłe, które oddają charakter użytkowników, będąc jednoczenie w zgodzie z estetyką architekta. Apartament na Bielanach to dom wypełniony emocjami a i jednocześnie ciepły oraz pełen harmonii, którą udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu stonowanej kolorystyki i wyraźnemu podziałowi przestrzeni. 

 

proj. Jacek Tryc

proj. Jacek Tryc

 

Kuchnia z jadalnią 

W kuchni pojawiły się meble w stylu classic modern, które charakteryzują się ponadczasowym urokiem i nowoczesnym komfortem użytkowania. Kontrapunktem całej stonowanej aranżacji są wzorzyste płytki na ścianie nad blatem. W tym przypadku zdecydowano się na kolekcję Azulej zaprojektowaną przez Patricię Urquiolę dla Mutiny.

 

Kuchnia | proj. Jacek Tryc

Kuchnia | proj. Jacek Tryc

 

 

Harmonijne wnętrze, uporządkowana przestrzeń, stonowane kolory to idealne miejsce na sztukę.

 
Jadalnia | proj. Jacek Tryc

Jadalnia | proj. Jacek Tryc

Salon

Przyjazne i komfortowe miejsce zarówno dla domowników jak i gości udało się stworzyć w salonie. Oprócz stylowej sofy i foteli, znalazło się tu miejsce na mini biblioteczkę. Jeszcze większej przytulności wnętrzu dodają firny, dekoracyjne poduszki oraz dywan rozłożony na tradycyjnym parkiecie ułożonym w jodełkę. 
 

 

Salon | proj. Jacek Tryc

Salon | proj. Jacek Tryc

Sypialnia

Jak przyznaje Jacek Tryc – sypialnia została stworzona zgodnie z wizją klientów i jednocześnie jest oparta na poczuciu estetyki, kolorów i doborze wyposażenia zaproponowanego przez architekta. Na uwagę zasługuje stylowe łoże, któremu szykowności dodaje tapicerowane wezgłowie. W połączeniu z elegancką tapetą, szarymi zasłonami i tradycyjnym parkietem tworzy piękną i przede wszystkim przytulną przestrzeń. 

 

Sypialnia | proj. Jacek Tryc

Sypialnia | proj. Jacek Tryc

Zobacz przykładowe wyposażenie do salonu i sypialni

 

Zobacz meble dostępne w salonach Internity Home i Prodesigne

 

Toaleta dla gości

Przed Wami projekt minimalistycznej toalety dla gości, w której główną rolę odgrywa drewno, biel i szarość w prostej formie i dobrym gatunku. Warto zwrócić uwagę na szare płytki ułożone w modny wzór chevronu. Te akurat pochodzą z kolekcji Mews od Mutiny. 

 

INSPIRACJA LATA – CHEVRON NA ŚCIANACH I PODŁOGACH

 

Toaleta dla gości | proj. Jacek Tryc

Toaleta dla gości | proj. Jacek Tryc

Lampa Urban marki Axolight | designer: Dima Loginoff

Lampa Urban marki Axo light | designer: Dima Loginoff

Łazienka

Łazienka – to tu się budzisz i to tu zostawiasz emocje całego dnia, dlatego tak ważna jest tu harmonia, która pozwala na pozytywny start i łagodne wyciszenie. Ten efekt udało się uzyskać dzięki połączeniu ciepłego w odbiorze drewna z surową bielą i minimalistycznym oświetleniem. 

 

DYSKRETNA ELEGANCJA, CZYLI OŚWIETLENIE W PUNKT

 

Łazienka | proj. Jacek Tryc

Łazienka | proj. Jacek Tryc

Gabinet

Gabinet w tym przypadku to pokój do zadań specjalnych. Azyl, by w spokoju wysłać maila, obmyślić strategię rozwoju firmy, albo zorganizować spotkanie biznesowe. Tam gdzie myśli się kłębią w twórczym procesie, dobrze by przestrzeń była uporządkowana (tak jak w tym przypadku niewątpliwie jest). 

Jak widać, ważnym elementem aranżacji wnętrza apartamentu jest sztuka, która jest obecna nawet w domowym gabinecie. Obrazy dodają mieszkaniu indywidualnego charakteru i mogą wiele powiedzieć o jego domownikach. 

 

Gabinet | proj. Jacek Tryc

Gabinet | proj. Jacek Tryc

Przedpokój

Przedpokój jest wizytówką każdego domu. Przekraczając próg tego mieszkania, od razu wyłaniają się przejrzyste podziały przestrzeni, ład, harmonia, a jednocześnie domowe ciepło osiągnięte dzięki przyjemnemu światłu i drewnianym deskom podłogowym ułożonym w tradycyjną jodełkę. 

 

STERNLIGHT – NOWOCZESNE OŚWIETLENIE PRZEDPOKOJU

 

Przedpokój | proj. Jacek Tryc

Przedpokój | proj. Jacek Tryc

Sypialnia dzieci

Poniższy pokój dziecięcy jest przykładem tego, że można stworzyć wesołą przestrzeń dla naszych pociech, ale bez zbędnego przeładowania. Takie wnętrze pomaga dzieciom wypocząć i odprężyć się, a także stwarza dobre warunki do kreatywnej pracy.

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa lampa. Jej zabawny design sprawia, że idealnie pasuje do wnętrz przeznaczonych dla dzieci. Dla wszystkich zainteresowanych jest to lampa Muse multicolor od Axo Light (marka dostępna w naszych salonach). 

 
Sypialnia dzieci | proj. Jacek Tryc

Sypialnia dzieci | proj. Jacek Tryc

Pokój zabaw

Świetnym pomysłem było stworzenie dwóch oddzielnych pomieszczeń dla dzieci – jedna przeznaczona głównie do relaksu i wyciszenia, druga – do szaleńczej zabawy i rozwoju sprawności fizycznej. Ponadto tak zaprojektowana przestrzeń stwarza warunki do rozwijania wyobraźni, a także gwarantuje zabawę na całego w przyjaznej i bezpiecznej strefie.

 

Pokój zabaw | proj. Jacek Tryc

Pokój zabaw | proj. Jacek Tryc

Taras 

 

Taras

Taras

Taras

Taras

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków