Apartament BT | proj. Yon Yonson

Po raz drugi na łamach naszej strony pojawia się projekt Mateusza Werzechy – architekta wnętrz, absolwenta Akademii Sztuki w Szczecinie i założyciela studia projektowego Yon Yonson. Apartament o powierzchni 68 m2 jest równie dobry, co zaprezentowany przez nas wcześniej (zobacz tutaj), dlatego zapraszamy do środka!

Łagodnie, ale z pazurem

W aranżacji znowu mamy do czynienia ze wspaniałą grą barw, które wręcz przenikają się, wzajemnie dopełniają i tworzą przyjemny dla oka i serca obraz. Coś czuję, że to nieoczywiste, ale jakże doskonałe operowanie kolorem,  będzie znakiem rozpoznawczym projektów Mateusza! Tym razem zdecydowano się na połączenie ponadczasowego drewna, złota, pastelowego różu i delikatnych szarości – te barwy gdzieniegdzie przełamano czarnymi kontrastującymi elementami oraz charakternym dywanem.

Co jeszcze rzuca się w oczy to niezwykła prostota, dzięki której doszło do wyeksponowania wszystkich walorów wnętrza. Powiem Wam, że w tej prostocie jest metoda, a diabeł tkwi w szczegółach – w tym projekcie niewątpliwie! 

Otwarta przestrzeń jest bardzo spójna z oddzielną łazienką. Tam zastosowano modne heksagony oraz wannę wolno stojącą, która stwarza niesamowite warunki do relaksu. 

I na koniec wisienka na torcie – korytarz, który moim zdaniem jest nieco psychodeliczny. Efekt wizualny zakrawający o iluzję jest naprawdę spektakularny!

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Dorota Ryszkiewicz-Grycel

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków