Apartament in GREEN | proj. LOFTSTUDIO arch. wnętrz Irena Lang

Apartament in GREEN | proj. LOFTSTUDIO arch. wnętrz Irena Lang

Jeśli chcecie dowiedzieć się co w trawie piszczy jeśli chodzi o trendy wnętrzarskie, koniecznie obejrzyjcie tę realizację według projektu architekt wnętrz Ireny Lang z LOFTSTUDIO. 

Nie bójmy się mocniejszych kolorów i wzorów!

W mieszkaniu znalazła swoje miejsce już ponadczasowa czerwona cegła, które wygląda obłędnie w towarzystwie tropikalnych wzorów obecnych na tkaninach. Do tego odrobina industrialnego klimatu, który wprowadzają czarne lampy i dla ocieplenia wnętrza – drewno pod każdą postacią (na ścianie, na podłodze, blatach oraz w najmodniejszej odsłonie płytek imitujących ten naturalny materiał). Ciekawego wyglądu mieszkaniu dodają złote i miętowe detale oraz wzorzyste, ale bardzo eleganckie kafelki ułożone na posadzce w łazience.

Tropikalne wzory we wnętrzach – zobacz więcej inspiracji!

Na naszą uwagę zasługuje również funkcjonalna biało – szara kuchnia z wyspą, która nie tylko pełni rolę stołu jadalnianego, ale też symbolicznie dzieli mieszkanie na strefy. Co sądzicie o tym projekcie? Podzielacie mój zachwyt?

W każdym domu powinno znaleźć się miejsce na sztukę! Zwróćcie uwagę na obraz Fridy Kahlo w sypialni. Wygląda intrygująco, prawda? Jeśli chcecie zobaczyć więcej dzieł meksykańskiej artystki – zapraszamy na pierwszą wystawę obrazów Fridy, która ma miejsce w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu i potrwa jeszcze do 21 – ego stycznia 2018 roku. 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków