Apartament w Krakowie | proj. Avocado Concept | IH - Internity Home

Apartament w Krakowie | proj. Avocado Concept

Apartament w Krakowie został zaprojektowany dla niezależnej singielki przez pracownię architektury wnętrz Avocado Concept.

Wnętrze charakteryzuje się świeżością i lekkością poprzez zastosowanie stonowanej gamy barw i delikatnych akcentów zieleni. Mieszkanie jest bardzo przestronne , utrzymane w stylistyce skandynawskiej. 

Część dzienna to otwarta przestrzeń. Kuchnia łączy się z jadalnią i salonem oraz kącikiem do czytania. Dzięki temu wszystkie te strefy zajmują dużą powierzchnię, co pozwala na ich wygodne użytkowanie. Całość utrzymana jest w szarościach, rozświetlonych bielą i naturalnym drewnem. W sypialni szarości przełamane zostały odcieniem wyrazistej czerwieni. W salonie monochromatyczność przełamano takimi dodatkami jak  niebieska poduszka na kanapie, czy żółty pled. Świeżość całego wnętrza potęgują żywe rośliny doniczkowe i cięte kwiaty. Nieco odmienna jest łazienka. Utrzymano ją bowiem w klasycznej kolorystyce, na którą składają się biel, czerń i szarość.

W całym wnętrzu dość proste kształty spotykają się z eleganckim designem. Krzesła projektu braci Eames w jadalni, kultowy fotel w czytelni, kolejny w sypialni, designerskie lampy – decydują o smaku całej aranżacji i pokazują, że klasyczne wzornictwo zawsze prezentuje się świetnie.

Jeśli chcesz urządzić jadalnię musisz przyjść do nas !

MAŁGORZATA SZABOWSKA

Specjalista // Meble

 

 

Internity Home to miejsce, w którym urządzisz mieszkanie od A do Z – przyjdź do naszych showroomów – Kliknij i zobacz adresy >> 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków