Apartament na osiedlu Green Mokotów | Proj: Kando Studio | IH - Internity Home

Apartament na osiedlu Green Mokotów | Proj: Kando Studio

Green Mokotów, apartament w garniturze 54m2

Mieszkanie o wielkości 54m przeznaczone dla młodego, aktywnego, zabieganego przedsiębiorcy, dla którego wnętrze będzie miejscem do życia, wytchnienia i relaksu, ale również miejscem do spotkań biznesowych. Mieszkanie znajduję się w przecudnej malowniczej części Mokotowa, z którego dość szybko można przemieścić się do Centrum, przy czym jest to kameralne miejsce, blisko natury i zielonych rejonów. 

Monochromatyczne wnętrze

Wnętrze niby monochromatyczne, ale dzięki kilku dodatkom zmienia się w indywidualną i wyjątkową przestrzeń. Czarne meble w kuchni w towarzystwie marmurowych płytek, blatów i jasnego oświetlenia świetnie ze sobą kontrastują i nadają klasycznej elegancji i harmonii. Ciekawym zabiegiem jest zainstalowanie w całym domu ściennego oświetlenia, dzięki któremu można tworzyć odpowiedni nastrój.  W salonie wsapniale komponuje się, z czernią idealnie dobrany zielony, jasny narożnik oraz okrągły, stolik z marmurowym, zielonym blatem. 

Apartament w garniturze
Apartament w garniturze

Jakich materiałów użyto?

Wykorzystane materiały to przede wszystkim solidne MDF-y w zabudowach, marmur statuarietto położony miejscowo na ścianach, spiek kwarcowy w łazience czy Corian na blacie kuchennym. Posadzka, z wyjątkiem łazienki, została wyłożona deską warstwową z olejowanego dębu bielonego, który jest znakomitym i wyważonym tłem dla dominujących elementów w całym mieszkaniu.

Projekt Kando Studio 

Apartament w garniturze
Apartament w garniturze

Urządzimy Twoje mieszkanie przyjdź do nas lub napisz!

 

Szukasz ciekawych, nowoczesnych rozwiązań do swojego domu? Chcesz, aby był funkcjonalny i przyjazny? Przyjdź koniecznie do naszych salonów Warszawa, Kraków i Łódź >> Zobacz adresy!

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków