Białe mieszkanie z dodatkiem szarości i czerni | proj. Domagała Design

Białe mieszkanie z dodatkiem szarości i czerni | proj. Domagała Design

Przy projektowaniu tego mieszkania punktem wyjścia były konkretne barwy: biały, szary i czarny. Jak mówi Filip Domagała (architekt), założeniem projektowym było stworzenie jasnego i przejrzystego wnętrza w ciepłym skandynawskim stylu, ze starym drewnem, stonowanymi tkaninami i szczyptą elegancji. Mieszkanie ma 80 mi znajduje się na warszawskim Mokotowie. Jest doskonałym przykładem na to, że styl skandynawski nie jedno ma imię. W tym przypadku otula przytulnością i zarazem niewymuszoną elegancją.

W projekcie warto zwrócić uwagę na doskonale zaprojektowane oświetlenie. Oprócz głównych lamp, zastosowano oświetlenie techniczne w postaci opraw natynkowych. Ich minimalistyczna forma sprawie, że doskonale komponują się z każdą lampą, a co najważniejsze – wpływają na komfort życia, doświetlając nasze cztery kąty i uwydatniając ich piękno. 

Charakteru całej aranżacji dodają geometryczne płytki włoskiej marki Mutina (linia Tex, projekt: Raw Edges). Ceramika tego brandu jest dostępna w naszych showroomach. Przyjdź lub skontaktuj się z naszym specjalistą! 

Wzorzyste płytki w białych wnętrzach

mutina
W projekcie wykorzystano płytki Tex od Mutiny | dostępne w naszych showroomach

 

Zapytaj naszego specjalistę >>

Projekt: Domagała Design

Zdjęcia: Ayuko Studio

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków