Cudne mieszkanie na wynajem w Warszawie – małe a piękne

Urządzając mieszkanie na wynajem, często mamy dylemat, czy postawić na popularne meble z dyskontu i tym samym średnią jakość, z nastawieniem na częstą wymianę wyposażenia i częstsze remonty, czy może jednak na wyższą klasę produktów, po to aby przetrwały nie tylko próbę czasu, ale też były odporne na działanie zmieniających się lokatorów. Jak było w przypadku tego mieszkania? Zobaczmy dalej!

 

proj. Dmowska Design
proj. Dmowska Design

 

Mieszkanie na wynajem może być ładne

Mieszkania na wynajem to temat rzeka. Każdy, kto choć raz musiał szukać jakiegoś tymczasowego lokum lub po prostu wynajmuje, wie czym to pachnie. Pewnie nie jeden z Was przynajmniej raz natknął się na ogłoszenie mieszkania do wynajęcia, które ocierało się o totalny absurd. Chętnie wykorzystują to mistrzowie internetów, ponieważ co ciekawsze przypadki często stają się głównymi bohaterami memów. Prawdziwe perełki, typu mieszkanie o powierzchni 7 m2, gdzie obok miski wc dumnie stoi sypialniane łoże, rozchodzą się po sieci jak świeże bułeczki.

 

Mieszkanie na wynajem czy na kredyt?

 

Mieszkanie na wynajem wg arch. Patrycji Dmowskiej – jakich produktów użyć?

My na naszej stronie pokazujemy jedynie takie mieszkania, w których na pewno każdy z nas mógłby zamieszkać na dłużej. Przykładem jest to zaprojektowane przez arch. Patrycję Dmowską. ,,Klienci z góry określili, że mieszkanie będzie przeznaczone na wynajem, jednakże zależało im by było wykończone w wyższym standardzie, by z jednej strony robiło wrażenie a z drugiej by nie martwić się o konserwacje” – tak o projekcie opowiada nam dziś pani Patrycja.

Z tego względu, architektka postawiła na produkty, które charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie, jakie możemy zastosować w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem. ,,Z produktami marki SternLight (oferującej oświetlenie – przyp. red.) i HushLab (wyposażenie do łazienki – przyp. red.) pracuję od jakiegoś czasu i nigdy nie zawiodły mnie pod względem estetyki i jakości wykonania. Ponadto świetnie wpasowują się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.” – tak tłumaczy swój wybór pani Patrycja Dmowska posiadająca własną pracownię projektową w Warszawie – Dmowska Design.

 

W naszych showroomach możesz kupić między innymi produkty polskich marek – HushLab i SternLight, które charakteryzuje najlepszy stosunek jakości do ceny >> Przyjdź do naszych showroomów i sprawdź nasze ceny >>

 

proj. Dmowska Design
proj. Dmowska Design
proj. Dmowska Design
proj. Dmowska Design

 

Produkty użyte w projekcie łazienki kupione w Internity Home

 

Wystrój mieszkania na wynajem

Jak zdradza pani Patrycja Dmowska, klientom zależało na tym, aby w mieszkaniu pojawiły się kolory, takie jak biel i czerń oraz biały i czarny marmur. Moim zdaniem to wyśmienity wybór, ponieważ tak urządzone wnętrze daje dobrą bazę do tego, aby przyszli lokatorzy mogli po swojemu wzbogacić aranżację o dodatki w wybranych kolorach. Doskonałym przejściem pomiędzy kontrastującą bielą i czernią, jest szarość, która w wyrafinowany sposób łagodzi to połączenie. Występuje głównie na meblach tapicerowanych: sofie Lizert i łóżku Alier marki Inspirum (polskie meble tego brandu możesz kupić w naszych showroomach).

 

Jak przygotować mieszkanie do wynajęcia lub na sprzedaż?

 

proj. Dmowska Design
proj. Dmowska Design

 

O fachowym podejściu do tematu pani architekt świadczy fakt, że to niewielkie mieszkanie, bo mające tylko 45 m2, wynajęło się w dwa dni. Brawo! A Wy – moglibyście tu zamieszkać?

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków