Dom z łazienką na poddaszu | Proj. emDesign

Przepiękny dom z czerwoną cegłą na ścianach

Dom utrzymany w spójnej aranżacji wnętrza. Dominują białe meble w kuchni jak również w jadalni, salonie i przedpokoju. Łazienka zlokalizowana na poddaszu elegancka z wanną wolnostojącą. W całym wnętrzu przepiękna czerwona cegła, która dodaje pazura przez co wnętrze nie jest mdłe i nijakie. Cudowny klimat sprzyja wypoczynkowi i relaksowi.

Jak oświetlić łazienkę na poddaszu

Najczęstszym problemem podczas planowania łazienki na poddaszu są skosy występujące na dużej powierzchni pomieszczenia. W celu zapewnienia komfortowej komunikacji należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich wysokości w strategicznych punktach łazienki. Trudno dostępną powierzchnię pod skosami wykorzystajmy w sposób funkcjonalny lokalizując w niej na przykład dodatkowe szafki lub wannę

Łazienka retro na poddaszu z wanną wolonostojącą

Łazienka retro na poddaszu z wanną wolonostojącą

Barwy dominujące w łazience na pooddaszu powinny być jasne. Pozwoli to na wykreowanie optycznie powiększonej i lekkiej przestrzeni, która będzie miała indywidualny charakter, dzięki zastosowaniu kontrastujących odcieni i zróżnicowanych materiałów wykończeniowych na fragmentach ścian. 

Łazienka retro na poddaszu

Łazienka retro na poddaszu