Dom z bardzo przytulnym wnętrzem | proj. DWAconcept

Dom z bardzo przytulnym wnętrzem | proj. DWAconcept

DWAconcpet to pracownia, która stanęła przed zadaniem zaprojektowania wnętrza domu w stylu nowoczesnej stodoły. Prosta konstrukcja budynku przełożyła się na wystrój, bowiem wewnątrz panuje nienachalna prostota i elegancja, którą osiągnięto dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Nowoczesne rozwiązania idące w parze z przytulną atmosferą stworzyły idealne miejsce do życia dla Inwestorów ceniących komfort i bliskość natury.

 

Proj.: Dwa Concept | fot.: Pietruszka Fotografia
Proj.: Dwa Concept | fot.: Pietruszka Fotografia

 

Przytulona nowoczesność

Głównym zadaniem postawionym przed architektami było stworzenie nowoczesnego wnętrza, pełnego ciepła i naturalnych materiałów. Bazą projektu jest połączenie drewna, marmuru, betonu oraz szlachetnych tkanin sprawiających, że dom jest jeszcze bardziej przytulny. Liczne przeszklenia dają poczucie przestrzeni i pozwalają na swobodny przepływ światła. Efekt ten potęgują przemyślanie zastosowane lustra.

 

Aranżacja oparta jest na naturalnej palecie barw. Stonowana kolorystyka w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, sprawia że projekt jest ponadczasowy.

 

 

Na otwartym planie

Sercem domu jest otwarta strefa dzienna, w której znajduje się salon, kuchnia z wyspą oraz jadalnia. Ważnym elementem aranżacji parteru są drewniane schody, które dzięki transparentnym balustradom mogą w pełni eksponować swój rzemieślniczy kunszt. Takie rozwiązanie pozwala również na przenikanie różnych stref, co podkreśla dodatkowo harmonijny wystrój. Wszystkie wykorzystane w projekcie tekstury i kolory naturalnie się ze sobą łączą, w efekcie tworząc spójną całość.

 

 

Łazienka gościnna w szarościach

Tuż przy strefie dziennej znajduje się niewielka, aczkolwiek w pełni funkcjonalna łazienka dla gości. Znajdziemy tu umywalkę wyeksponowaną na podwieszanej szafce, ustępową miskę wc oraz prysznic z odpływem liniowym wydzielony od reszty pomieszczenia minimalistycznym przeszkleniem. Czarne detale wraz z armaturą w kolorze chromowanej czerni nadają wnętrzu męski charakter.

 

 

Salon kąpielowy otulony drewnem i marmurem

Jednak prawdziwą królową projektu jest łazienka na piętrze w stylu domowego spa. Jej centralnym punktem jest komfortowa wanna wolnostojąca. Dla jeszcze większej wygody, w projekcie zastosowano dwie umywalki, a obok miski wc znalazł się bidet. Elegancki charakter zapewnia połączenie marmuru z mocnym żyłowaniem, drewna i złotej armatury.

Ważnym elementem projektu salonu kąpielowego jest również oświetlenie. Strategicznie umiejscowione paski led tworzą przytulny wystrój – w sam raz na wieczorne seanse spa. Światło dodatkowo podkreśla fakturę betonowych płytek, co czyni wnętrze jeszcze ciekawszym w odbiorze.

 

łazienka marmur i drewno
Proj.: Dwa Concept | fot.: Pietruszka Fotografia

 

Kompozycja pełna harmonii i ciepła

Projekt wnętrza domu w Tarnowie pracowni DWAconcept to przede wszystkim harmonia i ciepło. Nie ma tu miejsca na przypadki. Każdy jego detal to efekt pracy polegającej na skrupulatnej selekcji produktów i wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań szytych na miarę potrzeb jego użytkowników. Dębowy parkiet, designerskie oświetlenie, wysokiej jakości meble oraz zabudowy zaprojektowane pod wymiar, to nieodłączne składowe ponadczasowych wnętrz, które, choć pozostają w trendach, nie są absolutnie ich niewolnikiem. Swoboda twórcza architektów połączona z doświadczeniem oraz otwarciem na pomysły Inwestorów przełożyła się na powstanie domu, który wraz z upływającym czasem wciąż będzie kojarzył się z luksem, komfortem i nieśmiertelną elegancją zaklętą w prostocie.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków