Eleganckie mieszkanie dla Wedding Plannera | design: Lisa Pyshneva

Eleganckie mieszkanie dla Wedding Plannera | design: Lisa Pyshneva

W dzisiejszym wpisie przedstawimy luksusowy 100 – metrowy apartament dla pary: właściciela agencji ślubnej oraz młodej mamy odnoszącej sukcesy. Za projektem stoi ukraińska architektka Lisa Pyshneva, aktualnie mieszkająca i pracująca w Krakowie. W zaproponowanej przez nią aranżacji królują stonowane kolory połączone z szykownymi detalami, sprawiającymi że wnętrze jest eleganckie i jednocześnie nowoczesne.

 

Design: Lisa Pyshneva | photo: Katia Zolotukhina
Design: Lisa Pyshneva | photo: Katia Zolotukhina

 

W oparach luksusu

Sercem apartamentu jest otwarta strefa dzienna, w której mieści się aneks kuchenny z wyspą oraz salon ze szklaną ścianą. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne i jasne. Równie ciekawym pomysłem jest ceramiczny marmur w strefie telewizyjnej. Stonowaną paletę barw utrzymaną w beżach i szarościach podkreślają złote detale w prostej formie. Mocnym akcentem kolorystycznym jest fioletowy fotel uszak obity szlachetnym welurem.

 

Fiolet jest symbolem władzy i bogactwa. W połączeniu z marmurem i złotem, nadaje wnętrzu szykownej elegancji.

 

 

Aneks kuchenny z wyspą

Zaraz po wejściu do mieszkania znajdujemy się w niewielkiej kuchni z funkcją mini jadalni. Obecna tu wysoka wyspa pełni rolę stołu oraz – od strony kuchni – dodatkowego miejsca do przechowywania. Architektka zdecydowała się na prostą zabudowę w kształcie litery ,,L”. Wysokopołyskowe fronty w kolorze z pogranicza jasnego beżu i szarości stanowią doskonałe tło dla całej aranżacji. Biżuterią wnętrza są złote dodatki: oświetlenie, uchwyty, zlewozmywak zintegrowany z blatem oraz bateria.

W roli oświetlenia głównego wykorzystano prawie niewidoczne wpuszczane w sufit oprawy, natomiast nad wyspą pojawiły się trzy dekoracyjne lampy. Fartuch kuchenny i podłoga są wykończone eleganckim marmurem ze złotym żyłowaniem.

 

 

Strefa prywatna

Część prywatna składa się z dwóch sypialni — jednej dla dzieci oraz głównej. Dodatkowo w apartamencie znajdują dwie dedykowane łazienki kontynuujące kolorystykę pokoi. Ta w pastelowym różu to swoisty salon kąpielowy – w sam raz na relaks po całym dniu pracy. Druga jest utrzymana w delikatnym zielonym kolorze. Motywem przewodnim wnętrz jest marmur. Co ciekawe, architektka nie bała się łączyć złotych detali ze srebrem. W efekcie powstały nietuzinkowe wnętrza. W obu łazienkach w roli dekoracji ściany występują płytki strukturalne marki Fioranese.

 

 

 

W sypialni architektka powiela motyw zabawy różnymi fakturami, jednak w tym przypadku stawia na przytulniejszy materiał, jakim są panele ścienne marki Orac Decor, które zastosowała na ścianie za okazałym łóżkiem. Tuż obok wygospodarowała miejsce na elegancką toaletkę z lustrem – idealną do pielęgnacyjnych rytuałów i wykonywania makijażu.

 

Design: Lisa Pyshneva | photo: Katia Zolotukhina
Design: Lisa Pyshneva | photo: Katia Zolotukhina

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków