Industrialne mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska

Industrialne mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska

Mieszkanie w Brzeźnie – nadmorskiej dzielnicy Gdańska, stało się miejscem do życia dla rodziny 2+1+pies. Właściciele marzyli o nowoczesnym wystroju, utrzymanym w ciemnej kolorystyce i w lekko hotelowym klimacie. Autor projektu Piotr Czajkowski z pracowni Plan A, stworzył nastrojową aranżację, spełniającą oczekiwania Inwestorów, a jednocześnie wpisująca się w nadmorską atmosferę dzielnicy.

Projekt: Piotr Czajkowski | Plan A; Fot.: https://adambiernatstudio.com/

Gdańskie mieszkanie w kolorach morza i plaży | Proj.: Plan A

Industrialna przytulność

Lokal o powierzchni 80m2 znajduje się na najwyższej kondygnacji budynku i posiada duże okna, dzięki czemu do wnętrza wpada mnóstwo naturalnego światła. Pozwoliło to użyć w aranżacji ciemnych barw i materiałów wykończeniowych tj. płytki o teksturze betonu, tynki dekoracyjne, industrialne elementy czy drewno w głębokim wybarwieniu. Salon z aneksem łączy ze sobą wiele funkcji. Mimo niedużej przestrzeni znalazło się miejsce dla sofy z szezlongiem, dużego rodzinnego stołu, oraz półwyspu kuchennego. Uwagę zwraca dekoracyjna ściana TV wykonana z ryflowanych płyt włóknocementowych oraz listew miedzianych.

Ściana telewizyjna – najciekawsze materiały wykończeniowe!

mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy
Projekt: Piotr Czajkowski | Plan A; Fot.: https://adambiernatstudio.com/

Miejsca do wypoczynku

Na życzenie inwestorów sypialnia inspirowana jest estetyką hotelową. Przestrzeń nocna podkreślona została wykładziną, a z dawnego korytarza wydzielono niedużą garderobę przechodnią. Całość jest spójna dzięki starannie dobranemu minimalistycznemu oświetleniu. Nie zabrakło też miejsca do pracy oraz mini toaletki. Jasny i neutralny pokój dla córeczki stanowił wyjątek od dominującej kolorystyki. Okna zdobią drewniane żaluzje naściennymi, które dodają uroku i kontrolują przepływ światła.

mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy
Projekt: Piotr Czajkowski | Plan A; Fot.: https://adambiernatstudio.com/

Łazienka

Główna łazienka w tym mieszkaniu stanowi małe prywatne spa, zachwycające swoim unikalnym designem. W centrum uwagi znajduje się przepiękna przyścienna wanna wolnostojąca, która staje się punktem centralnym całej przestrzeni. Płytki o teksturze betonu na ścianach dodają surowości i nawiązują do ogólnej stylistyki mieszkania. Grzejnik industrialny marki Hushlab stanowi interesujący element wystroju, wprowadzając zarazem funkcjonalność i wyjątkowy akcent w łazience. Minimalistyczne oświetlenie doskonale podkreśla surowy męski styl tego pomieszczenia, tworząc atmosferę relaksu i wyjątkowej estetyki. Ta łazienka to prawdziwy ukryty skarb wewnątrz mieszkania, zapewniający momenty odprężenia i regeneracji w eleganckim i nowoczesnym otoczeniu.

 


 

Projekt: Piotr Czajkowski | Plan A

www: https://www.pracowniaplana.pl/

Zdjęcia: https://adambiernatstudio.com/

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków