Kawiarenka Mercedes-Benz – spotkanie luksusowych samochodów i designu

Sits, TON czy Un’comon – to tylko niektóre ze znanych marek, które składają się na niepowtarzalny wystrój Kawiarenki Mercedesa w Łomiankach, zaprojektowanej przez Studio Rysik. Miejsce zostało w całości wyposażane w showroomach z Grupy Internity Home

 

Kawiarenka Mercedesa | proj. Rysik Studio
Kawiarenka Mercedesa | proj. Rysik Studio

 

W otoczeniu luksusu

Założeniem twórców kawiarenki była możliwość spokojnego napicia się kawy w otoczeniu ekskluzywnych samochodów oraz ciekawego wystroju stworzonego z designerskich elementów. Jednak wyzwaniem dla architektki nie było samo miejsce lecz czas w jakim ekipa remontowa mogła wykonywać wszelkie prace. Kawiarenka jako miejsce użyteczności publicznej nie mogła być zamknięta. Prace były więc realizowane w godzinach wieczornych i nocnych.

Finalnie realizacja projektu o metrażu 40 m2 zajęła tylko półtora tygodnia. Pomimo stosunkowo niewielkiej przestrzeni, miejsce miało łączyć funkcje użyteczne i artystyczne, a przede wszystkim oddawać charakter luksusowej marki, jaką jest Mercedes Benz.  

 

Miejsce musiało spełniać kilka warunków – być komfortowe, przestrzenne i jednocześnie luksusowe. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy dobrą kawę, to niczego więcej nie trzeba do szczęścia! Jest to więc idealna przestrzeń dla osób ceniących kameralne miejsca z niepowtarzalnym klimatem.

Studio Rysik 

 

 

Wyposażanie Kawiarenki Mercedes Benz pochodzi z showroomów z Grupy Internity Home - zainspiruj się!

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków