Klimatyczne mieszkanie na Powiślu | Proj: Sojka & Wojciechowski

Łączenie stylów klasyka z nowoczesnością

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Aranżacja, która w oryginalny sposób łączy klimat klasycznego stylu z nowoczesnością. Założeniem i wymogiem klientki było, aby mieszkanie odróżniało się od innych, od tych standardowych mieszkań przeznaczonych na wynajem. W 100 % pracownia architektonicznej  Sojka & Wojciechowski zrealizowała życzenie klientki. Mieszkanie jest piękne, stylowe, zadbano o najmniejszy szczegół aranżacji. Moglibyśmy zamieszkać w nim od razu. 

Pracownia architektoniczna Sojka & Wojciechowski tworzy projekty idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Cały proces kreacji, poszukiwań niebanalnych rozwiązań, odbywa się przy współpracy z zamawiającym projekt. Jak sami mówią”….chcemy żeby nasi klienci czerpali z niego, razem z nami maksimum przyjemności…”

Do urządzenia tej jadalni wykorzystano meble, które można kupić w Internity Home. Okrągły stolik, włoskiej marki meblowej Pedrali, krzesła kolorowe polskiej marki Fameg, które są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. 

Projekt mieszkania na pPowiślu Sojka & Wojciechowski
Projekt mieszkania na pPowiślu Sojka & Wojciechowski

W salonie znajduję się różowa sofa z funkcją spania, marki Sits kolekcja Bari.

Projekt mieszkania na pPowiślu Sojka & Wojciechowski
Projekt mieszkania na pPowiślu Sojka & Wojciechowski

Klimatyczne mieszkanie na Powiślu

Mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim pięknym, głębokim i bardzo eleganckim kolorem. Granatowe fronty kuchenne, ściany, szafa i łóżko to elementy, które przyciągają wzrok. Ciekawym rozwiązaniem są pikowane, białe szafki kuchenne. Dekoracyjne pikowanie przeżywa swój renesans! 
Na podłodze klasyczna jodełka, posadzka dębowa olejowana lakierem, który nie wyciąga nadmiernie zażółcenia drewna dębowego.

Mieszkanie na Powiślu
Projekt mieszkania na pPowiślu Sojka & Wojciechowski

Łazienka to inspiracja stylem nowojorskim z lat 40-tych. Łazienka w tym stylu to przede wszystkim wysoka jakość materiałów wykończeniowych i elegancja oraz stonowane barwy. Płytki na ścianie specjalnie ułożone do połowy, aby nadać lekkości i szlachetności wnętrzu. Na podłodze przepiękne płytki patchworkowe, które wraz z płytkami typu metro tworzą niebanalną kompozycję. 

Projekt mieszkania na Powiślu Sojka & Wojciechowski
Projekt mieszkania na Powiślu Sojka & Wojciechowski

Pracownia zrealizowała takie projekty jak: wnętrza w apartamentach The Tides, klub fitnes ExumaGym, salon dla Mennicy Polskiej, ale także kultowe bary mleczne jak Prasowy czy Gdański

Więcej projektów biura projektowego Sojka & Wojciechowski

Elegancki apartament z delikatnym złotem i mocną butelkową zielenią | Proj: Sojka & Wojciechowski

 

Mieszkanie w stylu modern na Marysinie | Proj: Sojka & Wojciechowski

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków