Marmur, złoto i tropiki, czyli największe trendy w jednym wnętrzu

Marmur, złoto i tropiki, czyli największe trendy w jednym wnętrzu

Zdystansowane bazowanie na panujących trendach, wsłuchiwanie się w zindywidualizowane potrzeby klientów przy jednoczesnym otwarciu na innowacje – tym sposobem można stworzyć naprawdę wyjątkowe miejsce. Przykładem jest mieszkanie zaprojektowane przez pracownię JT Grupa. Zapraszam do świata wyjątkowego piękna, tym razem rozkwitającego bujną zielenią.

 

Zmiany, zmiany, zmiany…

Złoto, marmur i tropiki – obecnie te kierunki wiodą prym w stylizacji wnętrz… i to również te elementy znalazły się w mieszkaniu zaprezentowanym w dzisiejszym wpisie. Przyznajcie sami – taki kolaż robi wrażenie a mnie przede wszystkim utwierdza w przekonaniu, że jesteśmy coraz odważniejsi. Nie tylko monochromatyczne wnętrza zajmują miejsce w naszych sercach. Otwieramy się na nowe, inspiruje nas coraz więcej a także sięgamy po rozwiązania z innych, zupełnie odległych dziedzin, co przypomina o nieustannej konwergencji obecnej nawet w świecie architektury.

 

Urban jungle we wnętrzach – trend nie tylko dla odważnych

 

pomysł na sypialnię
proj. JT Grupa, zdj.: Aleksandra Dermont AYUCO Studio

 

Czas na eksperymenty w kuchni

Znakiem rozpoznawczym tej realizacji są wielkie liście, dużo zieleni, egzotyczne kwiaty oraz wzory rodem z dżungli. Wzrok przykuwa również niespotykana mosiężna zabudowa w kuchni, która w pomysłowy sposób czyni honory górnych szafek. Ich lekkość i subtelna elegancja sprawia, że salon z widokiem na kuchnię jest fantastycznie zaaranżowany od początku do końca. Widać, że w przypadku tego projektu nie było miejsca na przypadki, wszystko zostało skrupulatnie przemyślane… ale jak mawiał Michał Anioł: ,,NIE TRZEBA LEKCEWAŻYĆ DROBNOSTEK, BO OD NICH ZALEŻY DOSKONAŁOŚĆ, KTÓRA NIE JEST DROBNOSTKĄ”.

 

Choć tropikalne wzory wysuwają się na pierwsze tło, to jak spojrzymy głębiej, naszym oczom ukaże się druga, mniej oczywista strona wnętrza. Niesamowita gra faktur i wzorów tworzy klimat tego mieszkania i sprawia, że jest doskonałe w każdym calu.

 

proj. JT Grupa, zdj.: Aleksandra Dermont AYUCO Studio
proj. JT Grupa, zdj.: Aleksandra Dermont AYUCO Studio

 

Funkcjonalna i nowoczesna

Na naszą uwagę zasługuje również łazienka. Charakteryzuje ją swojego rodzaju lekkość i przytulność. Elementem ożywiającym stylizację jest ściana w strefie prysznicowej stworzona z płytek w tropikalny wzór (konkretniej jest to ceramika marki 41zero42, którą możecie nabyć w naszych showroomach).

 

Jak urządzić łazienkę? Wybieramy najciekawsze trendy

 

proj. JT Grupa, zdj.: Aleksandra Dermont AYUCO Studio
proj. JT Grupa, zdj.: Aleksandra Dermont AYUCO Studio

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków