Męska rzecz okiem architektów z biura projektowego formativ

Zero pasteli, pluszu i drobnych dekoracji, a jeśli już występują to są bardzo geometryczne i wyraziste. Zaprezentowane w dzisiejszym wpisie wnętrze to projekt biura architektonicznego formativ. Chodźcie dalej jeśli jesteście ciekawi, które rozwiązania szczególnie mnie urzekły. Zapraszam!

 

Płytki nie tylko w łazience

Ten projekt udowadnia, że płytki, podobnie jak drewniane deski, znakomicie sprawdzają się w salonie. W tym przypadku zdecydowano się na te o większym formacie w szarym (betonopodobym) wybarwieniu. Centrum mieszkania stanowi skórzany narożnik modułowy wraz z metalowym stolikiem pomocnikiem w industrialnym klimacie. Dopełnieniem całości jest designerski stół wykonany z ciemnego drewna. Ten naturalny surowiec, jak nic innego, ociepla aranżację. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane w projekcie oświetlenie, które sprawia, że aranżacja jest jeszcze bardziej wysmakowana i wyrazista.

 

Grzejniki wyszły z roli

Zwróćcie uwagę również na grzejniki, które w tym przypadku stały się pełnoprawnym elementem aranżacji. Oprócz oczywistych funkcji spełniają rolę również dekoracyjną. W naszych showroomach znajdziecie mnóstwo designerskich grzejników, które śmiało możecie prezentować nawet w salonie.

 

Męczy Cię ciągłe bieganie z jednego sklepu z wyposażeniem do drugiego oraz brak profesjonalnego doradztwa w kwestiach projektowych? Przyjdź do naszego showroomu. To tu kompleksowo urządzisz dom, a profesjonalni doradcy nie pozwolą, abyś wybrał źle. Kliknij i zobacz adresy naszych showroomów!

 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →