Męska rzecz okiem architektów z biura projektowego formativ | IH - Internity Home

Męska rzecz okiem architektów z biura projektowego formativ

Zero pasteli, pluszu i drobnych dekoracji, a jeśli już występują to są bardzo geometryczne i wyraziste. Zaprezentowane w dzisiejszym wpisie wnętrze to projekt biura architektonicznego formativ. Chodźcie dalej jeśli jesteście ciekawi, które rozwiązania szczególnie mnie urzekły. Zapraszam!

 

Płytki nie tylko w łazience

Ten projekt udowadnia, że płytki, podobnie jak drewniane deski, znakomicie sprawdzają się w salonie. W tym przypadku zdecydowano się na te o większym formacie w szarym (betonopodobym) wybarwieniu. Centrum mieszkania stanowi skórzany narożnik modułowy wraz z metalowym stolikiem pomocnikiem w industrialnym klimacie. Dopełnieniem całości jest designerski stół wykonany z ciemnego drewna. Ten naturalny surowiec, jak nic innego, ociepla aranżację. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane w projekcie oświetlenie, które sprawia, że aranżacja jest jeszcze bardziej wysmakowana i wyrazista.

 

Grzejniki wyszły z roli

Zwróćcie uwagę również na grzejniki, które w tym przypadku stały się pełnoprawnym elementem aranżacji. Oprócz oczywistych funkcji spełniają rolę również dekoracyjną. W naszych showroomach znajdziecie mnóstwo designerskich grzejników, które śmiało możecie prezentować nawet w salonie.

 

Męczy Cię ciągłe bieganie z jednego sklepu z wyposażeniem do drugiego oraz brak profesjonalnego doradztwa w kwestiach projektowych? Przyjdź do naszego showroomu. To tu kompleksowo urządzisz dom, a profesjonalni doradcy nie pozwolą, abyś wybrał źle. Kliknij i zobacz adresy naszych showroomów!

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków