Metamorfoza mieszkania na Ochocie | proj. Indoor

Uważacie, że niektóre wnętrza kompletnie nie mają potencjału i że nawet najlepszy architekt nie jest w stanie nic z nich wykrzesać? Nic bardziej mylnego! Ta metamorfoza zrealizowana przez biuro architektoniczne Indoor pokazuje, że każde mieszkanie, które może na pierwszy rzut oka nie prezentuje się zbyt ciekawie, jest swojego rodzaju nieoszlifowanym diamentem. Odpowiednia ręka, precyzja, wyczucie smaku, konsekwencja i jasno postawione cele w rezultacie przynoszą wspaniałe efekty. Nie wierzycie? Spójrzcie na zdjęcia „przed” i „po”. 

Stylowy mish – mash

Mieszkanie zlokalizowane na Ochocie wcześniej nie przypominało nic co by miało związek z przemyślaną aranżacją w dobrym smaku, a obecny anturaż wprost zachwyca! Wszystko za sprawą nieoczywistych połączeń. Styl skandynawski w minimalistycznym wydaniu, który idealnie koresponduje z elementami charakterystycznymi dla kamienic, doskonale przełamano industrialnymi smaczkami (głównie w postaci oświetlenia) oraz wzbogacono ciężką, angielską kuchnią.

Podróż w czasie i przestrzeni, czyli kuchnia w angielskim stylu 

Wszystko na swoim miejscu… 

Moją uwagę przykuła również odważna sypialnia. Surowy minimalizm staje się ciekawszy za sprawą łoża nawiązującego do kultowego „uszaka” oraz wkomponowanej w aranżację wanny wolno stojącej, która czyni to wnętrze również salonem kąpielowym. W dość małej łazience pojawił się z kolei prysznic z zastosowanym odpływem liniowym i przeszkleniami, dzięki czemu obecny tu marmur nie traci luksusowej formy, a wnętrze metrów kwadratowych. Ciekawym zabiegiem jest postawienie mocnego akcentu na sufit, który stał się tym samym kontrapunktem aranżacji. 

Trendy we wnętrzach na 2018 rok

Łazienka, proj. Indoor

Łazienka, proj. Indoor

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Dorota Ryszkiewicz-Grycel

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków