Miejski styl | proj. Domagała Design

Miejski styl | proj. Domagała Design

Przed Wami kolejna dawka inspiracji oraz ciekawych rozwiązań architektonicznych, dzięki którym optycznie powiększymy niewielką przestrzeń, bowiem w dzisiejszym wpisie przedstawiamy mieszkanie, którego nieduży metraż sprytnie zmodyfikowano tak, że ma się wrażenie jakby się przebywało w naprawdę dużym wnętrzu. Przedstawione mieszkanie jest zlokalizowane na warszawskim Powiślu i zostało zaprojektowane przez grupę projektową Domagała Design (zdjęcia: Ayuko Studio).

Klimat paryskiej kamienicy

Nazwę projektu ,,Miejski styl” wymyśliła właścicielka mieszkania, bowiem zawiera ono kompilację kilku elementów. Wchodząc do niego mamy wrażenie, że właśnie wkroczyliśmy do przedwojennej kamienicy, na przykład w Paryżu. Taki efekt udało się uzyskać, dzięki zastosowanym sztukateriom. Dla urozmaicenia, do klasycznych wnętrz wprowadzono proste i oryginalne formy.

Nieduże mieszkanie sprytnie powiększono optycznie. Takie efekt uzyskano dzięki zastosowanym sztukateriom. Zadbano również o to, aby światło dzienne docierało do wszystkich zakamarków… i tak łazienka została otwarta na doświetloną sypialnię przeszkleniem sięgającym od podłogi do sufitu. 

Co sądzicie o takim mieszkaniu? Lubicie klimat starych kamienic przełamanych nowoczesną formą?

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków