Mieszkanie 48 m2 w Kętach | proj. TIKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ I KRAJOBRAZU | IH - Internity Home

Mieszkanie 48 m2 w Kętach | proj. TIKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ I KRAJOBRAZU

Przed Wami realizacja projektu wnętrza nowego mieszkania dla młodej singielki. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze apartamentowca, z którego rozciąga się niesamowity widok na pasmo gór Beskidów. Rozkład pomieszczeń jest bardzo klarowny i zawiera salon z kuchnią, sypialnię z garderobą oraz sporą łazienkę. Powierzchnia to 48 m2, a wysokość mieszkanie sięga 2,6 m. Jest ono bardzo nasłonecznione ze względu na duże okna sięgające od podłogi do sufitu, w związku z tym zdecydowano się na zasłony zaciemniające typu blackout w kolorze srebrno-szarym.

Po wejściu do mieszkania można poczuć, że jest ono bardzo przestronne ze względu na jednolitą, drewnianą podłogę, która została zamontowana w każdym pomieszczeniu oprócz łazienki. Brak podziałów na posadzce optycznie powiększa jego przestrzeń. Jest to jeden ze sposobów, aby dodać kilka optycznych metrów więcej do zastałej powierzchni.

Salon z kuchnią to główna przestrzeń życiowa, w której znalazło się miejsce również na niewielką jadalnię. Główną dekorację tej przestrzeni stanowi ściana z ciętej cegły z odzysku, ponieważ jest ona zastosowana na całej ścianie wygląda niezwykle efektownie. Dodatkowo wprowadza nastrój przytulności i komfortu. Cegła jest również podstawą do osiągnięcia nieco industrialnego charakteru wnętrza. Aby osiągnąć taki efekt należy bardzo rozważnie wybierać dodatki do wnętrza, aby nie przytłoczyć i nie zaburzyć przestrzeni niekontrolowanymi akcesoriami.

Sypialnia i łazienka to delikatne mięty i biele, w których każda kobieta czuje się bardzo dobrze. Tynk na ścianie z zagłówkiem łóżka delikatnie mieni się srebrem i dodaje lekkości całemu pomieszczeniu. W roku pokoju znalazło się również miejsce na małą toaletkę, pamiątkę z domu rodzinnego. Idealnie kontrastuje z gładkimi, prostymi , nowoczesnymi bryłami.

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków